Silvestr

Přeji Vám všem krásný den – poslední v tomto roce.

Ať už ho máte rádi nebo ne, bujaře slavíte, nebo ho trávíte běžně jako každý jiný den, ať se prostě vyvede tak, jak chcete, užijte si ho ve zdraví a v blízkosti těch nejbližších.

My jdeme za kulturou, žádné veliké oslavy nás nečekají. Děti budou u rodičů a my si s manželem uděláme prima den ve dvou.

happynewyear-5

 

happynewyear-4

 

happynewyear-2

 

happynewyear-3

 

happynewyear-1

Do nového roku bych Vám ráda popřála hlavně pevné zdraví,  a to i vše Vašim příbuzným, ať se s nimi sejdete ve zdraví zase za rok, a ten rok, ať je plný radosti, dobrých zpráv, úžasných zážitků a přesně podle Vašich představ.

happynewyear-7

Chci Vám opět poděkovat za Vaše návštěvy a komentáře. Moc si jich vážím a jsem za ně ráda. Počet návštěv stoupá a to mi dělá velikou radost. Za sebe si ještě přeju, ať Vám tu mám co nabídnout i v příštím roce:-).

Budu se těšit navi:-).

podpis_V1

21 Comments

 1. Nina K.

  Marcelko krasne prani pro nas ctenarky, diky! S manzelem mate nadherny plan na dnesek, tak at vse vyjde, ale hlavne si uzijte ten cas ve dvou. Preji vam a vasi rodine hodne zdravi v pristim roce, stesti a radosti ze zivota! Moc zdravi Nina

  • M.

   Nino, moc dekuji, prave tu popijim caj se zazvorem a ladim formu, zrejme se o me pokousi dalsi bacily, grrr, ale den si zkazit nenecham:-). I Vy si to uzijte a hlavne to zdravi! M.

 2. Martina Puchingerová

  Ze srdce přeji všem to samé a užijte si dnešní večer ve dvou. Je to paráda, když si najde člověk toho pravého a má si s ním stále co říct. Hodně zdravíčka všem!

  • M.

   Marti, dekuji, ano, casem se nekdy komunikace mezi lidmi vytraci a to je spatne, bez toho to nejde. Tak hezky posledni den tohoto roku! M.

 3. Marci, přeji vám dnes krásný večer, divadlo ať se líbí a do nového roku hodně zdraví, rodinné pohody a splněných přání. Karla

  • M.

   Ja si to myslela, Evi:-), uzijte si to a bezvadny rok 2017, ktery bude plny Lolincinych pokroku a nezapomentulnych momentu:-). M.

 4. Anonymous

  Milá Marcelka, prajem do nového roku všteko dobré, veľa zdravia, lásky a pohody v kruhu rodinky.Papa Aňa

 5. Anonymous

  Snad se kultura vydařila, obas je potřeba se vyvětrat bez dětí. V tomto roce přeji nejen tobě, ale celé rodině jen to nejlepší, hodně zdraví, pohody a mnoho příspěvků (což je tedy i něco pro nás :-))), Kája.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )