Proutěná stínidla

Vysnila jsem si proutěná stínidla, kterými jsem chtěla doladit náš interiér a dočkala se jich. V jídelně před časem přibylo černé, do obývací části jsem si přála přírodní. Víc a víc se mi tu tahle barva opakuje, asi proto že se mi prostě líbí:-).

Nebylo snadné najít ta pravá, někdy mi vadila cena, někdy velikost, někdy nedostupnost, někdy manžel s opačným názorem, ale nakonec je mám a myslím, že jsme spokojeni oba. Objednávala jsem u Zuzky www.iconioo.cz.

A takto to teď u nás vypadá:

tady starší fotka s těmi původními pro porovnání

Mějte se fajn.

17 Comments

 1. Helena

  Někdy to chvíli trvá, ale když se to povede jako u tebe, marcelko, je to fakt nádherná podívaná!
  Přeji příjemný den, Helena

 2. Ivana

  Marci, umíš si vybrat, máš ohromný vkus!!! Cokoli nového u tebe vždy lahodí oku 🙂
  Měj krásné dny, Ivana

 3. Já většinou nemám tu správnou trpělivost a skončím s nějakým polovičatým řešením. I když zrovna stínidlo na lustr do ložnice byla trochu z nouze ctnost a nakonec se mi líbí čím dál víc (je černé kovové – úplný opak těch tvých).
  Tak ať ti hezky svítí.

 4. Anonymous

  Prírodné materiály sú prima, ja mám miesto stien len prírodné materiály, tak akcentujem kovom, ale aj tak skončím vždy v béžovej:-)
  Ja som mala tú úplne prvú vypletanú z Ikea, takýto výplet s nerezovým klobúčikom, pa!

 5. Marci, moc hezké! Taky mám ráda v interiéru přírodní barvy a materiály. Tahle stínidla mi připomněla dětství, kdy jsem měla proutěné stínidlo na poličce nad postelí 🙂 H.

 6. Káťa

  jsou krásná:) moc bych chtěla proutěná světla nad jídelní stůl,ale mám obavy že to bude sice dekorační,ale nic moc to neosvítí, prosím,jak svítí tato, bylo b yto i nad stůl v jídelně? děkuju:)

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )