Při cestě z práce

Opět jsem přibrzdila u cesty při jízdě autem domů z práce, abych si natrhala něco do vázy.  Bydlíme kousek od dálnice a jsme za to i rádi. Cestujeme-li za nejčastějšími cíli, rodinou apod., najedeme na dálnici a frčíme.  Do práce ale jezdím mezi poli, po těch okrskových cestách. Pravda, nejsou úplně hladké, ale mají jiné klady. Třeba právě to, nemluvě o menší frekvenci vozidel, že se můžu kochat nádhernou přírodou a sem tam domů něco dovézt, abych ozdobila náš interiér.

 

 

 

 

 

 

Mám ráda změny nejen u nás doma, ale je fajn je pozorovat i v přírodě. Na jaře začínám větvičkami, poté to byly šeříky, teď něco bílého /jméno neznám/, co  to bude příště? Nechám se překvapit.

Mějte se báječně.

10 Comments

 1. My to máme podobne…naša každodenná cesta do práce vedie pomedzi lúky a lesy. Je to oveľa prijemnejšie ako na preplnených cestách , aj keď treba dávať veľký pozor na srnky a občas aj diviaky :-).

 2. Helena

  Marcelko, chápu! To cestování i to oškubávání :o)
  Taky to dělám :o)
  Pa, Helena

 3. Anonymous

  Jsme na tom podobně…Jedu nakoupit a po cestě zastavuju u silnice a rvu plevel, který se mi zrovna hodí do vázy..Ila

 4. Kdybych měla kde, tak taky kytky trhám 😀 Musím se kolem sebe lépe porozhlédnout, nebo chodím na špatná místa. Bez kytičky mě to doma nebaví 🙂 Nevím sice co to je, ale květina krásně září! Hezký večer Marci, D.

  • M.

   Ve meste je to jiste slozitejsi, navíc tam travu sekaji, takze najit lucni kviti musí byt slozite. Tak at nechazis:-), Dani. M.

  • M.

   Nevim, Stano, moc dekuji. Asi tim, ze proste i ten “plevel” je proste dekorativni. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )