POSTER STORE podruhé a něco pro vás /giveaway/

Je to již několik týdnů, co jsem vám zde představovala obchod Poster Store se širokou nabídkou nádherných a kvalitních obrazů v různých barvách, stylech, rozměrech, přímo z tiskárny ve Švédsku. I tentokrát pro vás mám slevový kód: PN35, se kterým získáváte 35 % na všechny plakáty platný od 20.5. – 20.6. 2021 (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a neplatí pro rámečky, nelze kombinovat s jinými slevovými kampaněmi). A mám ještě něco:-), kousek dál.

Dnes vám ukážu, jaké další plakáty a rámy jsem vybrala tentokrát. Abych byla přesná, jaké plakáty jsme vybraly, protože jsem řekla Barunce, ať si nějaký vybere i ona. Její pokojíček stále ladím, jak víte, ale snad už jdeme do finále. Dekorace na stěnu jsou ideální způsob, jak pokojík zútulnit. Šly jsme na jistotu – do dětské sekce.

Myslím, že její výběr vás nepřekvapí – plakát Koťátko s motýlem. Připomíná naši Micku:-). K tomu si Baru vybrala rám v měděné barvě.

Já se vydala tak trochu podobnou cestou: černobílé motivy, ale na první pohled ze zcela odlišných kategorií, i tak se domnívám, že k sobě pasují.

plakát abstraktní silueta ženy, retro foťák, a plakát textura

Pokud vám minulý článek utekl, připomínám pár informací, které byste měli vědět. V obchodě seženete skutečně vkusné a moderní obrázky, ale i rámečky za dostupné ceny a to ve velmi vysoké kvalitě, navíc firma dbá na ekologické i sociální standardy při jejich výrobě. Všechny produkty můžete prozkoumat na webu, zároveň tam každé úterý najdete novou kolekci.

Jeden plakát mám i pro vás. Bylo velmi složité vybrat pouze jeden jediný, nakonec jsem zvolila motiv květin v rozměru 40 x 50, za mě zcela neutrální vzor. Pokud se vám líbí, nebo se domníváte, že by potěšil někoho v okolí, zanechte pod příspěvkem komentář do 25. 5. 2021, jednomu z vás ho poté pošlu.

o tento výše se hraje:-)

Mně osobně se líbí zdi s galerií fotek a plakátů. Ideální jsou plochy za postelí, jídelním, stolem, nebo za sedačkou. Ani jednu takovou nemáme:-DDD, buď je tam šikmina nebo okno. Vy třeba tu možnost máte, tak zde pár fotek inspirace přímo ze stránek obchodu.

ložnice – zdroj fotky posterstore.cz
obývák – zdroj fotky posterstore.cz
jídelna – zdroj fotky posterstore.cz

Máte už doma svoji vlastní galerii nebo po ní jen marně toužíte jako já?

Komentáře možná stále zlobí, my pořád nevíme, kde je příčina. Někomu jdou vložit z PC, někomu zase jen z telefonu, někde funguje prohlížeč Firefox. Pokud se nedaří vůbec, klidně se můžete zúčastnit tak, že mi pošlete komentář na e-mail, tam to snad spolehlivě dojde (info@nordicpassion.cz), případně se zapojíte na Instagramu. Nerada bych ze soutěže kvůli technickým problémům na mé straně někoho takto diskvalifikovala. Všechny komentáře poté sloučím v jedno slosování (platí pro ČR a SR). Děkuji za pochopení.

Mějte se hezky.

4 Comments

 1. Mně se kombinace různých velikostí obrázků na jedné zdi líbí, dokonce mám i tu zeď, ale .. Tento typ umístění obrázků se nelíbí mému manželovi, takže nakonec za sedačkou máme ty plakáty jen dva :).

  • M.

   A proc by nemohly fungovat dva? Dva jsou urcite taky fajn:-), i kdyz rozumim, ze nekdy se nase predstavy hned nenaplni, mrzi nas to, ale jednou treba…:-), M.

   • To určitě fungují – nakonec to mám vyfocené na blogu. Líbí se mi to, co máme, ale na galerii, o které jsem právě na základě spolupráce s Poster store uvažovala, holt nedošlo.

    • M.

     Ano, chapu, u me galerie maximalne tahle mala v jidelne, ale taky bych brala vetsi:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )