Podzimní dekorace

Dnes jsem jídelnu oblékla do podzimních barev a dekorací. Tento odstín javoru hlavně na sluníčku září náramně a i v domě na sebe okamžitě strhne pozornost.

Na mističku jsem dala dřevěné žaludy. Původně jsem plánovala najít jim vhodnou větev, kam bych je zavěsila, tak třeba příště.

Dýně v poklopu začínaly žloutnout, a proto jsem je dala ven, kde v tomto počasí vydrží jistě déle než doma. Tyhle větvičky jsem pořídila vloni na vánoční dekorace, ale zůstaly tu s námi.

Dopoledne jsme s Baru vyrazily na nákupy. Těšila jsem se, až budu mít /dobré/ výsledky vyšetření a budu moct s radostí vyrazit na holčičí den. Taková malá oslava pro mě. Baru neví, čím jsem v předchozích týdnech procházela, ale občas si podobné dny dopřejeme i tak. Hezky jsme si to užily, pořídily vše potřebné i nepotřebné, já okukovala vánoční sortiment. Budu muset brzy vyrazit na nákup sama, abych nakoupila drobnosti k Mikuláši a do adventních kalendářů, dokud jsou a dokud je v obchodech málo lidí. Vloni jsem koupila celé rodině vánoční ponožky, prádlo a podobné věci a mělo to úspěch:-).

Ještě tu mám fotky koťátek, která rostou jako z vody, brzy jim budou 4 měsíce. Jak vidíte, oblíbily si zejména nový stůl a židle, vím, pro někoho nepřípustné jako pes do postele:-))). Židle nové nejsou, na ně zatím čekáme. Prodloužily nám termím dodání.

kocourek Miky
kočička Minnie

Příští týden mám o poznání kratší, tedy ten pracovní pochopitelně, ráda bych dohnala resty na zahradě a taky konečně vyrazila na podzimní výlet do barevhého listí.

Pěkný večer.

4 Comments

  1. Helena Davidová

    Fotky s javorem jsou skutečně překrásné! Marcelko, moc vám přeji, že se život vrátil do normálních kolejí!
    Užij si pohodový den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )