Po pár dnech odmlky zpět…

Kdo mě sleduje na Instagramu, už ví, že jsem si v posledních týdnech neprošla psychicky úplně snadným obdobím. Ale vše dobře dopadlo!

Vezmu to krátce. Před měsícem jsem si našla bulku, svět se mi zhroutil… Čekání na termín sono vyšetření, které ale neukázalo, co mělo, respektive bylo třeba vzít vzorek, takže zase čekání na zákrok, poté čekání na výsledek. Kdo zažil, ví. Třeba ta nervozita, když voláte pro výsledek, momenty “up and down”, naprostá bezmoc, zároveň nutnost fungovat, málokdo to věděl… Nakonec to ale dobře dopadlo!!! Člověk si mnohé uvědomí, většina “problémů” v mžiku zmizí. Přeji všem, aby tím projít nemusely a kdyby náhodou, ať to dopadne jako v mém případě.

Neměla jsem pochopitelně chuť moc psát, fotit a tak vůbec, a proto trochu se zpožděním přináším pár podzimních fotek. Konečně si ten podzim snad začnu užívat naplno, protože ty slunné dny jsou úžasné. Můžu plánovat, můžu se těšit na dny příští a jsem za to velmi ráda.

Asi nikoho nepřekvapí, že v hlavní roli podzimních fotek najdete šípek ve váze, ale také aromalampu z obchodu EMA MA MISU, jednu z mála materiálních radostí, kterou jsem si v tomto období udělala. Miluju voňavé bydlení, přírodní olejíčky i světlo svíček. Tahle je navíc propracovaná do detailu – objemná nádobka na vodu a vychytávka na zandávání čajové svíčky v podobě lopatky. Aromaterapii věřím, dělá člověku dobře, proto právě ona…

…zezadu…
…zepředu…

Buďte všichni zdraví, protože to je to nejdůležitější!!! A mějte hezké podzimní dny /i když ta fráze převzatá z angličtiny prý není z pohledu jazyka českého správná:-D, stejně ji sem napíšu:-)/.

4 Comments

  1. Tak hlavně, že to dopadlo, jak to dopadlo. Ale věřím, že minulé dny nebyly lehké. Tak hodně podzimní pohody aspoň teď.¨A fotky i lampa jsou moc pěkné

  2. Helena Davidová

    Marcelko, ještě jednou – jsem moc ráda a moc ti tu úlevu přeju. Dobře vím, jak ti bylo!
    Ta lampička je kouzelná!
    Měj příjemný den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )