Pivoňka v interiéru…

…a nejen ta. Nedalo mi to a do vázy jsem si před pár dny natrhala různé květy podobných barev, a tak se mi tam sešla pivoňka, muškát a mák. Muškát je jednoznačně největší držák.

A po pár dnech…

Pivoňky jsou prostě krasavice, tak zase za rok, bohužel…

A dnes přesně na den se nám narodila naše Baru, už jeto 8 let! Dny s ní nejsou nuda, je s ní legrace, hlavu má stále paličatou, ale když chce, dokáže divy! O víkendu by měla slavit s kámoškama, třeba vzniknou i nějaké fotky.

Mějte se hezky.

6 Comments

 1. Máme na chalupě jednu pivoňku (červenou), která už mnoho let má jen jeden květ. A letos navíc odkvetla bez naší asistence – vynechali jsme jeden víkend a už to bylo :).
  Ta tvoje růžová je moc pěkná a na fotkách jsi ji hezky zachytila.

  • M.

   Mam i cervenou, ta mi jde nejlepe ze vsechn, ale vim, ze nekomu kvetou pivonky obecne mene. M.

 2. Pivoňky jsou krásné, taky mám ty růžové a Baru jen to nej nej nej přeju;-) taky jsme tento měsíc slavili, naše děti měly narozeniny, takže byla dětská párty i ta rodinná a hlavně, že vyšlo počasí. Celá třída skákala do rybníka a to tam ti naši raubíři nevlezou, jak rok dlouhý:-D tak krásnou oslavu přeju a ať vyjde pěkné počasí.

 3. Helena Davidová

  Barunce přeji krásné narozeniny, dny plné ☀️!
  Čas pivoněk je u nás už fuč, škoda, mám je moc ráda…
  Marcelko, měj hezké dny! Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, pivonky jsou fuc, ale zase kvete mnoho dalsich krasnych rostlin. Ale ty pivonky!!! Vim:-). Dekuji i za prani. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )