Pěkné nedělní ráno

Venku sice vládne zima, ale já si doma dělám tak trochu jaro. Cibuloviny kupuji pravidelně, toto jsou letos první narcisy.

 

Večer ale stále pálím svíčky. Poslední Vánoce jsem měla neuvěřitelnou spotřebu. Vysoký úbytek pokračuje i v novém roce:-). Večery při svíčkách mám moc ráda a užívám si je.

 

 

Hezkou neděli.

18 Comments

 1. Marci, ty narcisy tu fotku úplně rozzářily. Je to takové pozitivní. Nějak se na to jaro asi už začínám těšit 🙂 Hezkou neděli, Karla

  • M.

   Dekuji, Kajo, alespoň slunickova barva v této podobe, ted si ho moc neuzivame. Pekny den. M.

 2. Dnes další jarní kytička 🙂 je to pozitivní při ovzduší, které tady zase máme 😉 Svíčky taky pálím, sice lehce méně, ale pálím 🙂 Krásnou neděli Marci, D.

 3. Helena

  Marcelko, venku zima, ale doma mi taky stále něco kvete, teď zrovna hyacinty… A svíčky, ty u nás hoří každý večer, ať je jakékoli období, je to pro mne symbol pohody a klidu.
  Moc se mi líbí, jak si svícny posadila do toho košíku.
  Pa, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, ano, i pro me svicky jsou symbolem pohody a fajn atmosfery, pekny den. M.

 4. Narcisky mám moc ráda. Taky se nějakými pokusím rozsvítit si den – možná si je vezmu spíš do práce (tam si jich skoro užiju víc). Svíčky jsem teď nějak zanedbávala – budu se muset polepšit ;-).
  Hezký zbytek neděle

 5. Konečně u někoho první závan jara:-) Narcisky ve skle jsou nádherné.
  U nás celý víkend tání a krásně slunečno. Ale na to pravé jaro si ještě budeme muset počkat…

  • M.

   Teeeda, slunicko zavidim, u nas dnes jen asi hodku, ale diky i za ni. Dekuji a prima vecer. M.

 6. Jak vidím ty narcisky, úplně se těším na jaro. Dokonce už si v hlavě maluju, co kde zasadím a kde bude jaká jarní dekorace. No, už aby to bylo. 🙂

  PS: Kovový košíček se svíčkama vypadá moc zajímavě. 🙂

  Lucka http://www.sleepy-cat.com

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )