Papírové kartičky

Hezký večer.

Předně mi dovolte poděkovat za všechna milá slova v komentářích u předchozího příspěvku. Přiznávám, nečekala jsem to. Za čísly, která mi ukazují statistiky, si často nedovedu představit, že to někdo má tak, jak píšete (ze slov se to pozná o něco lépe:-) ), že si k počtení mého blogu dáte čaj nebo kávu a takto si to “užíváte”, ale rozumím tomu, hlavně v době mateřské dovolené, když děti usnuly, jsem to měla podobně u jiných autorek. Vážím si toho, že se to týka i mého blogu. Během víkendu jednu z vás vyberu.

Dnes bych vám ale chtěla ukázat kartičky z Papero Amo, které mi v týdnu přišly. Už dříve jsem tam nakoupila a byla spokojená, letos mám vánoční sadu, kterou využiju jako přáníčka nebo jmenovky na dárky. Miluju ty ilustrace. Však se podívejte. Třeba se vám tento tip také bude hodit.

Dostala jsem pár kartiček navíc jako dáreček – jaká trefa! Má oblbené barvy.

Mějte hezký víkend. Já právě odbíhám od těst na cukroví a zdobení čokoládou, ale určitě se během víkendu ozvu:-).

10 Comments

  1. Hmmm, tak ty kartičky jsou úžasné, já dnes celé dopoledne, co byly děti ve škole balila dárky ať vše stihnu….bo jak to tak vypadá půjdou děti tento týden naposled do školy. Takže v pondělí dobalím zbytek, stromeček už čeká v pergole a cukroví je z půlky hotové, takže zbývá už jen těšit se na pohádky:-) přeju klidné dny. Hanka.

    • M.

      Jo, mam to podobne:-), k baleni jsem taky vyzila cas, kdy dcera byla ve skole a syn jeste sedel u PC pri distancni vyuce:-). Hezky vecer.M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )