Od všeho trochu

Dnes je 14. února, píšu to ne proto, že mnozí slaví Valentýna, ale proto, že mám pocit, že je UŽ půlka února, jak to letí! Pořád nějak rychleji, nemyslíte?

Leden a únor nejsou mí oblíbenci, i když uznávám, že i během zimních měsíců může být kolem hodně nás krásy a taky fajn zážitky. Touhle dobou se pravidelně těším na jaro, na kytičky, na zahradu, na pučící stromy a keře a hlavně na sluníčko a příjemnější teploty. Už se to blíží:-).

Doma mám čerstvé květiny téměř neustále. Nemám zástupy ctitelů, kupuju je si je sama:-).Mám to prostě ráda.

Čas si krátím tvořením. Tento věneček není úplně povedený, zblízka je moc vidět použité lepidlo, ale stačí ho nafotit nebo umístit o kus dál a “problém” vyřešen.

Oblíbená babiččina bábovka, naše nejoblíbenější. Vždycky si na ni vzpomenu, když ji peču, ale samozřejmě nejen když peču.

Recept je i tu na blogu, ale jak jsem zjistila, po nedávném výpadku zmizely u většiny příspěvků starších dvou let fotky:-(. Nejdříve problém s komentáři, teď zase s fotkami. Jestli to není nějaké znamení…

Tak hezké odpoledne, já jdu s kočičkou na očkování, druhá dávka, protože jsme dlouho nebyly. Při poslední návštěvě se po otevření přepravky proměnila ve Spidermana a skákala po zdech do neuvěřitelné výšky. Trošku nás to s paní doktorkou překvapilo. Uvidíme, jak to půjde dnes:-). Nemám tyhle povinnosti ráda. Poté nás to čeká ještě se druhou kočičkou.

Marcela

4 Comments

 1. Marcelko, zdravím, máš to hezké – jako vždy. Mě teď na počasí štve, že se vždycky na víkend pokazí, takže se nám pak ani nechce nikam na výlet. Od Nového roku jsme byli akorát na výstavě, ale výlet žádný 🙁
  Měj se fajn

  • M.

   Je to tak, Stano, vikendova pocasi v posledni dobe nic moc, ale my se dockame, verim tomu! M.

 2. Helena Davidová

  Marcelko, domem máš hezky vždycky. Ten lepený věneček se mi moc líbí! Dny běží neuvěřitelně – včera jsem něco řešili na březen a on už je za chvilku… Neuvěřitelné!
  Přeji pevné nervy na očkování, za námi paní doktorka jezdí, takže žádný stres :o)
  Měj se moc hezky, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, mate to s veterinarkou hezky domluvene:-), my to nastetsi nemame daleko, dopadlo to dobre, ted absolvuji druhe kolo s druhou kockou:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )