Novinky

Na Dny Marianne obvykle vyrážím pro první vánoční dárky už několik let. Vyrazila jsem i letos. Jde vždy o knížky nebo hračky pro děti, případně drobnosti pro kamarády i jiné členy rodiny. Taky jsem si udělala radost v online obchodech. V Bella Rose jsem pořídila krmítko a druhým obchodem bylo milky.cz, se kterým jsem obchodovala poprvé.

krmítko focené jen mobilem
pod ním šátek IB Laursen
obě věci trochu jinak, šátek jako ubrus, proč ne – v mém případě:-)

Na milky.cz jsem vybrala potahy na polštáře primárně určené zřejmě pro polštáře na spaní vzhledem k rozměru 50 x 60 cm, ale to mně nezabránilo použít si je, jak se mi zlíbí – na gauč.

Barče jsem pořídla poličku do pokojíku od značky Bloomingville. Už se těším, až to vše nainstalujeme, uklidíme. Jen se bojím , že to potrvá věčnost, naopak návrat zpět k neuklizenému stavu jen pár minut:-).

Potah s lekníny jsem nafotila v podvečer, kdy jsem byla chvilku sama doma a měla čas otevřít si darovaný čaj. Mimochodem je výborný.

…můj oblíbený hrnek od Bloomingville…
…polštář s lekníny v pozadí…

Pěkné dny.

8 Comments

 1. Andrea Liberec

  Šátek je nádherný a je to skvělý nápad, dát jej na stůl ! Další inspirace pro mě. Těším se na fotky poličky !
  Marcelko, prosím, dáte typ, kde jste pořizovala koberec do obývacího pokoje. Moc se mi líbí, nejen hrubou texturou, ale barevně je moc hezky laděn. Moc Vám děkuji !

  • M.

   Andrej, dekuji. Koberec uz bohužel nepamatuji:-(. Biano? Mozna to bude i v nejakem clanku tady na blogu, opravdu netusim. M.

 2. Marcelko, nakoupila si samé krásné kousky. To krmítko je kouzelné! Darovaný čaj vypadá hodně lákavě.
  Dny Marianne – už několik let jsem v těch dnech na dovolené, ale naštěstí je tam zapojeno čím dál tím víc e-schopů.
  Měj hezké dny, Helena

 3. Marcel, super fotky. Moc se mi líbí ten hrneček a čaj jako dárek je také bezva nápad. Krmítko se k vám skvěle hodí, já mám radši keramické, to se zase hodí k nám. .o)
  Jako vždy máš vše krásně naaranžované, moc hezky se k vám kouká.
  Přeji fajn víkend. D.

  • M.

   Dekuji, Daso, caje je poradny hrnek a ted prave muj oblibeny, vejde se do nej spousta caje:-). Pekny vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )