Nově v koutě

Když jsem o víkendu uklízela vánoční dekorace, došlo na mírné posuny věcí, ale kupodivu nic zásadního, jako tomu bývá obvykle:-). Většinu vánočních věcí jsem prostě jen dala do krabice a zbylé dekorace nechala, jak byly původně.

Trochu změn doznal kout v obýváku.

Na mříži zatím visí kalendář na rok 2017 a jmelí. Kalendář jsem si stáhla zde. Proklikala jsem se tam přes Silvi design, kde odkazů na kalendáře najdete hned několik. Tento typ beru spíš jako dekorativní. Mám pak ještě rodinný kalendář, kde můžu podrobně zaznamenávat vše potřebné a kde má každý člen naší rodiny svoji kolonku.

obyvak_roh-1

 

obyvak_roh-2

 

obyvak_roh-4

 

obyvak_roh-6

 

obyvak_roh-7

Černé dózy mi nadělil Ježíšek u kamarádky a jsou z Ikea kolekce VIKTIGT.

obyvak_roh-3

Na komodě jsem nechala pár borovicových větví, náletové smrčky bohužel uschly.

povanocne-1

A to je vše:-).

Mějte se báječně.

podpis_V1

8 Comments

 1. Nina K.

  Dobry den Marcelko, vetvicka borovice je prijemna zmena, letos jsem ji nikde moc nevidela. A ty dozy jsou nadherne!! Preji krasny den. Zdravi Nina

  • M.

   Nino, moc dekuji. Ja jsem spis na ty smrcky, ale i ta borovice se mi letos nejak libi. Pekny den. M.

 2. Taky jsem koukala na tyhle kalendáře, ale ještě jsem si žádný nevybrala 🙁 Moc mi přehled chybí, ale ještě nemám ani diář :-)) Hezký koutek a vtipný název příspěvku 🙂 Krásný den Marci D.

 3. Anonymous

  Příjemné místo. Elegantní, vše ladí, kalendář je úžasný!
  Marcelko, přeji hezký večer, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )