Nedělní pohoda

Po poměrně rušných dnech pátku a sobotě, kdy jsem strávila hodně času v kuchyni, moc  a moc vařila a pekla, měli jsme návštěvu, jsem se těšila na neděli, kdy naopak navařeno bylo, a já tak mohla nic nedělat.

Došly jsme s Baru pro takové ty obyčejné, ale přesto neobyčejné, luční kytičky. I Barča má kytky ráda. Pravda, trhá je až moc často, všude a někdy zbytečně, až se občas zlobím. To ale ona umí hravě vyřešit tím, že mi oznámí, že jsou pro mě :o).

V sobotu jsem pekla kelímkový koláč z jogurtu s ovocem, tak jsem si vychutnávala neděli doslova, zejména na zahradě, bylo úžasně. Recept TU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přeji vám pohodový týden.

12 Comments

 1. Kytka v tom džbánu vypadá úžasně. Já jsem vlčí máky do vázy snad nikdy netrhala – mám pocit, že by rychle opadaly. Ale ta červená opravdu celou kytku “zvedne”.
  Jogurtový koláč patří k mým oblíbencům, ale teď už jsem ho dlouho nepekla (dělám ho většinou s čerstvým ovocem, na zimu máme jiné favority ;-))

  • M.

   Ona u nas nebyla siroka nabídka kvetin, jen maky a to ostatní:-). Jinak samozrejme maky tak dlouho nevydrzi. Ja prave davala na kolac cerstve i mrazene, letos jsem dělala uz asi 3x:-). Pekny vecer. M.

 2. Helena

  To musela být parádní neděle… krásná kytice, Marcelko!
  Měj hezký den, Helena

 3. Ta luční kytice je nádherná. Už jsem vlčí máky i zahlédla na poli :-)), ale projížděli jsme a nezastavili. Hezký večer D.

 4. Marcel, krásné modrobílé zákoutí s lavičkou a koláč s borůvkami vypadá také moc dobře. No a o kytici ani nemluvím, u nás na louce toho moc do vázy neroste. Vše krásně nafoceno, ostatně jako vždy.
  Přeji příjemný večer. D.

  • M.

   Daso , moc dekuji. U nas bylo take poseceno, takze zbylo jen par rostlinek sem tam, ale nasly jsme:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )