Něco se chystá

Dnes jen krátká zmínka o tom, co se chystá a na co se moc těším. Sledující IG už vědí:-).

Před rokem jsem byla oslovena, zda bych se nechtěla podílet na projektu s vánoční tématikou, konkrétně knížce, společně s dalšími blogerkami. Kývla jsem na to a těšila se na výsledek. Na ten se ostatně těším dodnes:-), ale už se to blíží.

Obdržela jsem informace, že v říjnu by mělo být možné knížku si předobjednat za zvýhodněných podmínek. Věnuje se Vánocům za všech možných úhlů, vším možným, co se k nim váže.

Výsledek jsem sama neviděla, mám pouze tuto fotku obálky, ale vypadá víc než slibně, co myslíte? /podotýkám, že není moje:-)/

Zároveň vím, že proběhne křest, kde by se měly sejít všechny autorky, a na to se také moc těším. Většinu znám pouze online, teď bude příležitost poznat se i osobně.

Hezký večer.

6 Comments

  1. Marcel, obrovská gratulace. Knížka má moc hezký obal a věřím, že i obsah bude hodně zajímavý. Křest knihy a setkání s blogerkami to bude teprve zážitek, tak si ho krásně užij. D.

  2. Marcelko, ještě jednou velice gratuluji! Knihu už kupuji jen velmi opatrně, dům je jich plný, ale na tuhle si mě skutečně nalákala…
    Měj hezké dny, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )