MDŽ

Nevím, zda tento den nějak slavíte nebo očekáváte od partnerů květiny, já tedy ne. Ale v jedné hodině jsem na toto téma narazila a říkala holčičkám, ať mamince uělají radost a koupí jí dnes kytičku, protože MDŽ. Také jsem se zmínila, že já s žádnou nepočítám, nebyla to stížnost, prostě u nás doma to tak nefunguje:-). Kytičky si obvykle kupuji sama. No a dvě děvčátka mě poté překvapila, když mi odpoledne donesla tuhle nádhernou růži. Ohromnou radost mi to udělalo, vůbec jsem to nečekala. Taková překvapení jsou nejlepší, ta nečekaná. Někdy stačí málo a svět je hned příjemnějším místem obzvláště v této době.

Dala jsem si ji do vázy s větvičkami, co jsem o víkendu ustřihla na zahradě, pustila jsem se totiž do jarních prací, a trochu velikonočně nazdobila.

O pár hodin dorazil nákup z Košíku a já zcela nečekaně dostala růži druhou jako pozornost, milé to bylo, ale nafocené nemám. Tak málo, tak moc.

Mějte fajn den.

4 Comments

 1. Marcelko, někdy i maličkosti umí potěšit. Někdy víc než velké dary.
  Já květiny dostávám příležistostně, ale na MDŽ to nebývá, můj muž oficiální svátky dost ingnoruje. Ale občas donese kytku jen tak…
  Hezký den

  • M.

   Dekuji, Stano, ty kytky jen tak jsou urcite velka radost, ja tedy kyticku dostanu opravdu velmi zridka, proto si je kupuju sama:-). M.

 2. Helena Davidová

  Opravdu milé překvapení! Ta růže je nádherná!
  Marcelko, měj příjemný den. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )