Kytičkový…

Hezké sobotní dopoledne.

Dnes posílám jen pár kytičkových obrázků posledních dnů a týdnů. Zatím interiérových, ale už mám nafocené i dění na zahradě, jen se k tomu dostat a přetáhnout to do pc!

Dny letí snad čím dál rychleji, já nestíhám, ale netrápím se tím, naopak více užívám jara, i když ne vždy je vše, co mi dny přináší, příjemné, pořád se něco děje a já teď nejvíc vnímám to barevno venku kolem nás. Zahrada už hraje všemi barvami a když projíždím alejí rozkvetlých sakur, mám co dělat, abych nenabourala:-).

 

Tulipány – mám pocit, že ty fialkové vydrží nejdéle.

Jedna z narozeninových:

 

A dekorace, která rozsvítí dům, i když jen na jeden den:

 

 

Užívejte slunného víkendu, věřím, že i pro většinu z vás o dva dny delšího.

Moc děkuji za komentáře, já se k nim určitě dostanu a odpovím, jen prosím o trpělivost.

Hezký den.

14 Comments

 1. Hezké kytičky – ty to prostě umíš super nafotit. Já musím v pondělí do práce, takže užívání bude přerušené. Navíc nám sešlo z cesty na chalupu, protože manžel ulovil nějakou virózu. Tak aspoň mám prostor na to věnovat se domácím pracem. 😉
  Užij si prodloužené volno

 2. Helena

  Moc hezké! Marcelko, taky si užívám to počasí, co to jen jde!
  Krásnou neděli, Helena

 3. Anonymous

  Marcelko, jako vždy nádhera. Dekorace na žebříku je parádní, hezký nápad.
  Také se stále na cestách kochám, teď to všude kvete a je na co se dívat.
  Přeji příjemné dny. D.

 4. Martina Puchingerová

  Krásné fotky. Já sice delší víkend nemám, zítra frčíme oba do práce, Baru do školky a syn má volno. Nevadí, budeme brzy doma a v úterý volno, tak si ho užijeme. Doufám, že bude počasí na kolo, chtěla bych někam vyrazit. jinak s těmi sakurami to máme stejně. Dnes jsme byli na chalupě a přistihla jsem se jak stále koukám na sakuru bez ohledu na řízení. To jsme my matky, stíháme i za jízdy vše. Hezké volno.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )