Květiny a zase květiny

Hezký podvečer od nás.

Dnes jen pár fotek kytiček, kterých je všude kolem nás dost. Již vloni jsem si dělala květinové “koláže” do lahviček od pití z Ikea, i letos jsem se k tomu vrátila.

Bydlíme naproti pozemku, kde by jednou měl stát dům. Zatím je tam ale louka plná lučního kvítí, takže zásoba materiálu. Využila jsem její květy pro venkovní dekoraci.

 

 

Mějte pohodový večer. Já tu mám nově maroda s teplotou. Dnes měl spát v tělocvičně v rámci příměstského tábora, moc se těšil, bohužel… Marodit je vždycky blbý, ale v létě o prázdninách asi nejblbější ( a taky na Vánoce).

16 Comments

 1. Marcelko, krásné aranžmá a nádherné fotky. A ta solární lampa vypadá báječně, ta musí zajímavě svítit.
  Ať se marod vyléčí co nejdříve.
  Pohodové dny. D.

 2. Moc hezké a hezky nafocené. S marodem soucítím, já mám děsný kašel a potrvrzuju, že choroby jsou otrava všeobecně a v létě zvlášť (já s tím navíc chodím do práce a na nic jiného už pak nemám sílu). Takže ať se ti brzo uzdraví.
  Hezký večer

  • M.

   Dekuji, Stano, ja tak nejak doufala, ze v lete se nemarodi, i Tobe brzke uzdraveni, kasel je vždy na dyl, tak at je brzy dobře. M.

 3. Alena Vyskočilová

  Tú malú prenosku z Ikea niekde mám, aj ja som ju používala ako vázu.
  Tvoje kvetenstvo a doplnky sú krásne!
  Malého mi je ľúto, aj mami!
  Skoré uzdravenie a letné užívanie:-)

 4. Saska

  Dobry vecer,moje kamaradka zboznuje Vasi napady a vyrobky a k 40.narozeniny jsi preje tuto lucernicku.Prosim,prosim dejte mi vedet kde se da koupit.Dekuji a preji hezky vecer!!

  • M.

   Dobry den, dekuji moc, to me tesi:-). Toto je lucerna z Jysku z predchozich let, bohuzel netusim, zda stale maji neco podobneho v nabidce, koukenete tam:-). Pekny den.M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )