Křišťálová radost

V minulém týdnu mi dorazila veliká krása z dílny @raduacrystal. Píšu zde o Radu opakovaně. Tentokrát mám dvě nové vázy Marie, každou v jiné barvě. Nechala jsem se překvapit, objednávla jsem překvapení – pana (ne)dokonalého. Vlastně nevíte, jaké zboží vám dorazí, objednáte a čekáte:-). Zboží by mělo mít drobné vady, ale já nic nevidím:-). Mám taková překvapení ráda:-).

Oběhla jsem zahradu a natrhala do ní zřejmě poslední květy. To bylo ještě před mrazíky. Ty už vše pokosily.
Odjížděla jsem s kolegy na pár dní do Varů. Pobyt byl báječný, co vám budu povídat, jen mi ho kazila nepříjemná zpráva z domova, že náš malý kocourek nepřišel domů, což bylo velmi netypické. Vedli jsme různé teorie, kdo ho vzal, kam se poděl, ale je to pár minut, co jsem ho našla ležet na zahradě mrtvého:-(((((. Mám svoji teorii, šířit ji tu nebudu. Dětem jsme věc zatím nesdělili, promyslíme, zda tak vůbec učiníme. Byl to nejmazlivější kocourek, kterého jsem znala, náš Miky II, alias Mikoň, takový můj pomocník při tvoření. Další koťátko už neplánujeme.

2 Comments

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )