Koťata…

…aneb předvíkendová dávka roztomilosti:-).

V neděli oslaví již 6 týdnů, během té doby se pochopitelně mnoho změnilo.

Koťata rostou, vylepšují své dovednosti. Je úžasné je sledovat, jak si hrají, bojují, komunikují s Mickou, nebo jen spí:-).

Dům nám ožil, nenudíme se, postupně jim ukazujeme jiné části domu a teď i pomalu zahradu, respektive zatím pouze terasu. Přesunuli jsme je z horního patra do přízemí, kde teď “řádí”. Hned první noc převrhly koš a v něm se zabydlely, lezou po něm, spí v něm a v něm vznikly i následující fotky na 5 týdnech.

Seznamte se: náš kocourek Miki, jako Mikeš, Mikouš, Mikí(ý)sek, a tak dál… (jména vybírala Barča:-) )

A naše něžné pohlaví Minnie:-)…Miňousek, Mínička, Minýsek…

…takto spolu spávají velmi často, jeden vedle druhého…
…tady si Miki dělá polštář z mámy, tu teď čeká kastrace:-(…

Přeju vám prima pátek i víkend.

7 Comments

  1. Anonymous

    Dobry den, take uvazujeme o kocce, castecne vnitrni i venkovni..ale porad se obavam zniceneho gauce, dlouhych zaclon a zavesu a take, ze bude kocka doma “citit”..Jakou zkusenost mate Vy? Dekuji, Lada

    • M.

      Tak ted momentalne dost, protoze kotata jeste uplne neumi pouzivat zachod, nekdy ano, nekdy ne, radne vse zahrabat, a pak je to tedy radne citit, kocka jako takova ne, treba jako mokry pes:-). Drive Micka byvala venku casteji a potrebu delala tam, doma temer nic, ted se vice drzi uvnitr kvuli sousedovic predatorske kocce, i kdyz uz opet zkousi pobyvat dele venku. Micku jsme meli od zacatku venku v domneni, ze tam zustane, ale nastala zmena:-), takze jsem s ni neresila to, co ted s kotaty, domu sla vetsi a neznicila temer nic. Brousi si radi drapy, skrabadlo je idealni, nase Micka si ho udelala z hyacintoveho botniku. Kotata se ale tvari jako vetsi nicitele, vice si hraji, vice ted momentalne skodi, lezou po zavesech, kousou koberec a kdeco, takze s urcitou ujmou se pocitat asi musi, nebo by melo, ale kadza kocka je jina. Tak asi tak:-). Jinak jsou nenarocne. M.

  2. Koťátka jsou nádherná a hlavně Minnie…je podobná na našeho Rockyho, který se k nám přitoulal před lety, když jsme v zimě rekonstruovali koupelnu a z ničeho nic se u nás v mrazu zjevil před domem. Dostal najíst a už zůstal, ale bohužel jsme o něj před pár dny přišli nešťastnou náhodou…tak už se třeba kamarádí s koťátky, o které jste přišli. Věřím, že se zas brzy přitoulá nějaké koťátko a bude zas líp;-) hold takový je život.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )