Koberec

Nedávno mělo Tchibo v nabídce koberec. Jak jsem ho uviděla, objednala jsem ho. Už nějakou dobu řeším, jaký koberec si dát do ložnice. Tenhle byl přesně podle mých představ. Měla jsem sice jeden vyhlídnutý v IKEA, ale jakmile jsem uviděla tento, změnila jsem  názor.

Zatím jsem ho dala do obýváku. Uvidím, jak se časem osvědčí, zda tu zůstane nebo půjde do ložnice.

Líbí se mi jeho barvy i vzor,  je vcelku světlý, ale vzhledem k dětem, mám trošku obavy. Uvidíme:-).

Možná jste ho už zahlédli v jednom z předchozích článků, teď ve více detailech.

 

koberec3

 

 

koberec5

 

 

koberec4

No a jak jsem tu tak šachovala s nábytkem a fotila, Honzík mi říká. “Mami, vyfoť mě a dej to na blog.” Tak tedy jo, sliby se mají plnit:-).

blog2

ty drobné bílé tečky jsou peří, které při blbinách dětí poletovalo kolem z polštářů, ne že by děti tak zuřivě bojovaly, ale polštáře jsou péřové a potahy byly v pračce:-)

DSC_0253

Krásný den.

podpis_V1

12 Comments

  1. Taky jsem po něm pokukovala, ale “naštěstí” jsem ho neměla kam dát :-D. Tchibo mě zničí, zase tam mají hezké věci :-)) spokojené a veselé děti, jak to má být …

    • M.

      Ten nas poputuje do loznice, dnes jsem se rozhodla. Deti zu ho uspinily cajem, dzusem, uf, nejde to dolu poradne, v loznici to schovam. A trochu se hrne, takze v obyvaku, kde je provoz znacny, to neni ono, v loznici, myslim, bude ok:-). Vzor u me ale stale vede:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )