Jeden podvečerní…

a večerní “update”.

Se změnami dekorací je tu teď pár věcí jinak. I některé jiné svíčky.

Moc si užívám večery, kdy děti odejdou do horního patra, dole je ticho, já zapálím svíčky a můžu se věnovat svým záležitostem nerušeně, v klidu a v atmosféře svíček. Jsou to mocné kouzelnice, které snadno změní náladu interiéru. Mám je ráda, stejně jako všemožné lucerny a svícny. Takové momenty si užívám a vychutnávám.

A jak vy? Také vás svíčky uklidňují?

Mějte se.

podpis_V1

 

 

Pár podvečerních a večerních záběrů:

vecer7

 

vecer6

 

 

 

vecer10

 

vecer3

 

vecer

 

 

DSC_0282

 

A tahle fotka vznikla focením svíčky přes sklo vitríny. Mělo to vypadat úplně jinak, ale zákony lomu a odrazu světla udělaly své a vzniklo toto :-)(zkresleno – např. místo kuchyňské linky máme na fotce dětskou židličku a stoleček apod., pobavilo mě to:-) )

 

vecer12

4 Comments

  1. Jéé, ty už máš jarní skoro až velikonoční dekorace – vajíčka.I svíčky ve tvaru vajíček – ty jsou skvělé! Měj se krásně Ivana

  2. Nazdobit velikonoce se chystám příští týden, taky aby to nebylo jenom na 2 týdny 🙂 A svíčkuju každý večer, ta siesta, klid a jenom já se svými věcmi, to mám ráda. Máš to moc moc hezké …

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )