Je nádherně…

alespoň venku. Výhledy z okna byly v tomto týdnu dechberoucí. Takto ojíněné stromy a keře, ale i ploty, prostě vše, jsem v nížině neviděla už dlouho.

zima_venku (7)

 

zima_venku (12)

 

zima_venku (11)

 

zima_venku (10)

 

zima_venku (4)

 

zima_venku (9)

 

zima_venku (6)

 

zima_venku (3)

 

zima_venku (1)

My jsme doma s Barunkou, viry se jí drží, dokonce jsme v týdnu jeli večer na pohotovost. Jak jsem byla ráda, že tato služba existuje. Večer si začala stěžovat na bolavé oušku, chvíli jsme váhali, zda nejde o její další lež, protože se to nejdříve měnilo každých pět minut, ale když už pak chtěla nějaké léky na ouško a dobrovolně, bylo mi to jasné. Vyrážely jsme kolem deváté večer a po půle už byly zase zpět. Tyhle večerní výjezdy totiž mají výhodu v tom, že cesty jsou volné, provoz téměř žádný, v centru města už blikají semafory, takže jedete-li po hlavní, nečekáte, parkoviště jsou volná, a to je v Mladé Boleslavi co říct, i fronty u doktora odpadají.

Takže vitamínujeme, odpočíváme a doufáme v naprosté uzdravení, i když lépe už je.

Manžel dovezl bednu pomerančů, tudíž i odšťavnňujeme. Musíme si hledat nějaká pozitiva v naší situaci. I když,  když jsem jela z pohotovosti domů, říkala jsem si, že vlastně nejde o žádnou katastrofu, jet na jiné oddělení, mohlo by být mnohem hůř, ale po cestě tam jsem měla žaludek pěkně sevřený. Nemám to ráda:-(.

dzus (3)

 

dzus (5)

 

dzus (6)

 

dzus (8)

 

dzus (7)

 

dzus (1)

Užijte si víkend a zdraví všem.

podpis_V1

20 Comments

 1. Pěkný fotky! Ať je malá brzo zdravá. Ta naše si loni s ouškama zažila. Žádná bolest, žádnej zánět, ale přesto tekutina, podtlak a chvíli v podstatě neslyšela. Vždycky už se touhle dobou těším na jaro. Mám ráda vizuální stránku zimy, obzvlášť, když je takhle krásně pohádková, ale to teplo a častý sluníčko mám radši. Držte se.

  • M.

   Luci, moc dekuji, a ano, trpi-li deti, jakkoliv, trpime i my rodice. Do konce ledna zimu beru, ale pak uz bych preferovala jaro:-). Pekny vecer. M.

 2. Nám máma dávala do ucha stroužek česneku, jen trochu nahoru, necpala ho celý dovnitř. A vždy to zabralo, žádné píchání ani doktoři.
  Ale tu bolest si do dneška pamatuju.
  Ať je brzy lépe, nejhorší je nemoc dětí, je to bezmoc.

  • M.

   Dekuji, Martino, ja o tom cetla, ale zase jsem se bala, aby tam nejak nezapadl. Navíc s Barcou uz pak moc nebylo, bylo to nejake rychle. M.

 3. Martina Puchingerová

  Marcelko dobrý večer, ouška to je hrůza, stejně jako zoubky. Nicméně naše Barunka si už taky s ouškama vytrpěla. Vždycky, když začalo bolet, tak jsme dávali OTOBACID(předpokládám, že to znáte). Ne vždycky nám ale pomohl. Avšak ted máme nové kapky do ucha z Německa od známé a vždy když bolí, kápneme jednu kapičku a opravdu je vše OK a k píchání nedojde. Ať se Barunka brzy uzdraví. Jo a taky netřesk, co roste na zahrádce prý pomáhá.

  • M.

   Marti, dekuji. Leky vůbec neznam, diky. Ono ji to tak často netrapi, takze vybavena nejsem. Na druhé strane si rikam, ze tim pichnutim se ji rychle ulevilo, i když jsem slyšela, ze ne každý to dela. Snad se nam to na dlouho vyhne. Pekny vecer. M.

 4. Anonymous

  Zdravím Marcelko, držím palce, už aby bylo jen dobře, vůbec to nebere konce. S dětma to je nejhorší, když už jim nemůžeme víc pomoct. Rychlé uzdravení, Kája.

 5. Lucie

  Marci, krásné fotky,takhle u nás není:-) a malé přeji brzké uzdravení,ať si tu krásu užijete i venku! L.

 6. Marci máte moc krásnou zimu, u nás to takové není. Pozoruju bílé namrzlé chodníky a cesty 🙂 Barunka ať je brzy zdravá, klidný večer D.

 7. Helena

  Doufám, že už je líp a můžete si tu krásu jít užít i ven.
  Přeji hezký den, Marcelko. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )