Jarně a velikonočně

Já už mám doma skutečně jarně a dokonce i velikonočně. Počasí venku tomu sice nenasvědčuje, ale to mi vůbec nevadí:-).

…větve ve váze z procházky, to je klasika…

Na stole pak drobná dekorace z jednoduchého věnečku, velikonoční zajíc a dva vejdunky natřené na černo (černé teď máme zásobu), ozdobené voskovkou.

Nedávno jsem si vytvořila dekoraci na větvi. Našla jsem si pěknou větvičku s lišejníkem. U nás v okolí se prořezává kdeco, a tak není o podobný materiál nouze. Trvá chvíli, než prostřihy odvezou, tak jsem si mohla v klidu vybrat.

Na větev jsem tavnou pistolí přilepila nabarvené skořápky, do nich jsem dala drobné kytičky, i menší tulipán, přidala jsem sem tam mech a zavěsila.

Třeba se také rozhodnete pro nějaké to jarní tvoření.

Hezký den.

Marcela

4 Comments

  1. Taky jsem už trochu začala s jarním zdobením. Dnes jsem udělala věneček na venkovní dveře a trochu změnila výzdobu v prostoru před nimi. Líbí se mi jaro u vás na stole i nazdobená větev. Měj se hezky! Hanka

  2. Máš to hezké. My máme na všech plochách krámy, dekorace není kam pokládat. Daří se mi pro ně udržet jen místo na skříňce kousek od televize (asi proto, že je to daleko od gauče i mého křesla :D). Teď tam mám hyacint a vázu s kvetoucími větvičkami.
    Měj se fajn

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )