Hory 2023

Druhý lednový víkend jsme se vydali na hory do Horní Malé Úpy. Jezdíme tam tradičně s rodinou mé sestry. Ani letos jsme neudělali výjimku, ubytovali jsme se v Pivovaru Trautenberk, kam se často chodíme i stravovat. Líbí se nám atmosféra hospody /resp. restaurace/, personál už nás zná:-).

Letos to bylo složitější, protože předpověď počasí ukazovala spíše jarní teploty a já zrovna měla v plánu po 25 letech zkusit běžky. Děti toho zatím také příliš nenalyžovaly, syn jede příští rok na lyžák, chtěla jsem, aby potrénoval. Ale jak už to tak bývá, ono to vždycky nějak dopadne. Večer v den našeho příjezdu začalo mrznout, maličko napadlo a my si druhý den užili alespoň “pocukrovanou” přírodu při procházce. Syn s manželem měli k dispozici jen kousek sjezdovky, ale jezdili!!! Honzík byl nadšený, mě těšilo, že ho to baví.

Procházka na horách mezi stromy a potůčky byla příjemná změna. Tady pár obrázků převážně právě z ní.

Tady výhled z našeho okna, opravdu kousek od sjezdovky.
Tato kachlová kamna jsou ústředním bodem v protější chalupě Hradečanka.
A toto veliké okno je u Trautenberka v restauraci, tady fotka ráno při snídani.
Jezdilo se jen ve spodní části, ale hlavně že se jezdilo.

A teď bych na vás měla prosbu. Hlavně tedy na ty, co se jim v poslední době nedařilo vložit komentář. Nedávno se mi blog nějak “zasekl”, nefungoval. Manžel se ho pokusil zachránit, ale vzhled je od té doby bez mého přičinění jiný. No a mě by zajímalo, zda třeba, čistě náhodou, nebudou ty komentáře teď opět fungovat. Kdyby se tu někdo takový našel, byla bych moc ráda. Může se stát, že se komentář neobjeví hned, musím ho posléze povolit, i to je možné. Předem děkuji.

Hezký večer a ať nám to teď o víkendu vyjde!!!

Marcela

4 Comments

  1. Helena Davidová

    Marcelko, vy jste měli alespoň pocukrováno :o) Parádní fotky, byl to určitě skvělý víkend!
    Ať je takový i ten právě probíhající…
    Pa, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )