Horní Malá Úpa 2024

Už několik let jezdíme do Horní Malé Úpy na Pomezky. Obvykle vyrážíme někdy v lednu na víkend, ale byli jsme tam už i v létě.

Byli jsem tam tradičně s rodinou mé sestry a bylo to fajn. Vloni jsme měli smůlu, že nebylo moc sněhu. Byli jsme rádi, že byla zasněžena alespoň část sjezdovky, takže se dalo lyžovat. Já chtěla vyzkoušet běžky, ale to mi díky špatným podmínkám nevyšlo, ale letos ANO! Po pětadvaceti letech! Jo, bála jsem se, co to se mnou udělá, zda mi to ještě půjde. Zdá se, že tělo nezapomnělo.

…výhled z okna našeho apartmánu v chatě Jeřabinka, na fotce Pivovar Trautenberg, kde jsme doteď obvykle bydleli a kam rádi chodíme na jídlo, ubytování v pořádku na obou místech, v Jeřabince jsme měli výhodu většího prostoru a kuchyně…

Nebyla jsem rozlámaná následující den, jak jsem předpokládala, ale potřebovala jsem týden dát se do pořádku, protože jsem zřejmě nastydla. Asi nezvykle moc čerstvého vzduchu:-). I tak jsem nezanevřela a budu ráda, až si to budu moct zopakovat.

Hezký den.

2 Comments

  1. Helena Davidová

    Marcelko, to je taková nádhera! Skvělá tradice. Moc ti to přeji! Tedy ne tu nemoc – doufám, že už ti je dobře!
    Posílám pozdravy, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )