Honzík 10

Před deseti lety tímto dnem se ze mě stala mamka. Narodil se nám Honzík a začalo veliké dobrodružství a jízda:-). Začátky pro mě byly velmi složité, ale teď, s odstupem času, už se na vše dívám jinak. A někdy bych to nemluvně dokonce brala zpět:-).

Jsem neskutečně vděčná, že ho máme, a těším se na další společné dny a roky. Nechám se překvapit, co přinesou, kam Honzíka zavedou, koho mu přivedou do cesty, v jaké práci jednou zakotví…, ale raději nespěchat a nepředbíhat událostem:-). Vše má svůj čas.

V neděli jsem slavili s rodinou, v pátek máme pozvané přátele. Dort je má výroba. Píšu to pokaždé, nejsem cukrář, neumím je nazdobit jako mnohé další, ale myslím, že na chuti mu to neubralo. Recept mám od Lucky nesto.cz, jiný už nepeču.

…krém mascarpone, šlehačka, tvaroh, cukr…
…druhá vrstva pařížská šlehačka…
…třetí mascarpone krém, maliny, pistáciová pasta…

Mějte se krásně. Já mám před sebou poslední dva týdny volna. Strašně to letí.

8 Comments

 1. Dort vypadá skvěle a oslavenci to sluší. Už je to velký kluk. Na dětech je vidět, jak ten čas letí – ten můj už pracuje, bydlí sám… (a přijde mi to chvilka, co byl jak tvůj Honzík).
  Tak hodně štěstí do dalších let

  • M.

   Dekuji, Stano, ano, uz je velky. Utece to a bude taky pryc. Vubec se na to netesim:-(. M.

 2. Tak ještě jednou – opravdu od srdce všechno nej! Honzík je moc hezký kluk, líbí se mi jeho oči, takové to malé šibalství!
  Ještě musím pochválit dort, ten je tedy parádní!
  marcelko, přeji ti hezký den i spoustu let, kdy budeš šťastnou mámou. Helena

  • M.

   Ano, Sasi, leti to az moc rychle. A moc dekujeme! Ninka roste do slecny:-). Pekny vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )