Hezké odpoledne…

Vám přeji.

Nějak nestíhám, respektive mi ubývá sil. Děti jsou druhý den ve školce, tak se bacily rozhodly trochu poválet po mně. Mám pocit, že nemám žádnou sílu k fyzické činnosti, přesto ale nezahálím a zkouším sobě namluvit, že to dám. Protože žlutá vody ve vázách už fakt není dobře, milion věcí, co se tu povaluje, nevypadá hezky a já to tu chci mít hezký, když jsem doma, nádobí už není kam odkládat, podobně jako špinavé prádlo, takže technika tu jede naplno, alespoň někdo:-).

V krbu už nějakou dobu netopíme, protože v momentě, když zapneme plyn, míváme dole nesnesitelné teplo. Já ho konečně vyčistila a vystlala jehličím a svíčkami, bude v něm oheň alespoň v této podobě.

krb_nakupy-4

 

krb_nakupy-3

 

krb_nakupy-2

Předsevzala jsem si toho ještě hodně, jen jsem doufala, že to vše bude ve větší pohodě a s větším nadšením.. Já vím, bude líp:-). Tak já jdu na ta další těsta a vy užívejte dne v pohodě a ve zdraví.

podpis_V1

18 Comments

 1. Marci, nezoufej, já to mám s nedostatkem času i sil stejné. Ale určitě to nějak zvládneme. Měj se krásně I.

 2. S tím krbem to je skvělý nápad :-)) Taky si vždycky řeknu co ještě udělám a těším se na to a když přijde ten čas, tak jsem děsně unavená a pak to odbývám. Hezký večer Marci, D.

  • M.

   Je to holt narocne a uz nam neni 25:-), ale my to dame:-), Vanoce budou i tak:-), hezky den a dekuji. M.

 3. Helena Davidová

  Marcelko, nejsi stroj! Tak klid, zítra bude líp!
  Měj hezký večer, Helena

 4. Nina K.

  Marcelko nevadi, jestli nestihnete vsechno cukrovi, radeji doprejte telu klid at jste brzy fit a uzijete si naplno radost vasich deti u stromecku. Ja se dnes spontane rozhodla, ze zitra pojedeme k me babicce a vratime se az v patek. Jestli stihnu jeste doma poradne uklidit nevim, ale o tom ty svatky fakt nejsou. Mam radost, ze potesime babicku a budeme si u ni uzivat snehu s detmi a take, ze unikneme tomu mestskemu blazneni do klidu prirody. Preji at je vam brzy dobre a klidne posledni adventni dny. Zdravi Nina

  • M.

   Nino, moc dekuji. Uplne Vam zavidim – snih, babicka, pohoda, nadhera:-). Hezky si to uzijte. M.

 5. Alena Pojerová

  Marcelko nezoufej,jak já ti závidím věk.My máme čas na vše v důchodu.Vše v klidu,pohodě,ale ty léta.To máš v podvědomí pořád nějaký strach z něčeho……..Alibabka

  • M.

   Alibabicko, dekuji, k tomu nnei co dodat, je to tak, i kdyz ty strachy mivam taky, tak sand se to vekem nebude horsit. Dekuji a Pekny den. M.

 6. Marcelko, krásně založeno na teplo u rodinného krbu :o). Nestíhám ani já, ale dnes přijel vnouček a najednou je mi to fuk :o), asi tak. Krásný večer a nejen ten. J.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )