Favi.cz

“vyhledavač inspirací, nábytku a dekorací” – úvodní slogan na favi.cz. A to je asi to, co považuji za praktické, výhodné a co se mi na favi líbí – vše na jednom místě. Můžete se tu dočíst užitečné rady, najít články o tom, jak bydlí lidé v odlišných stylech a najít vaše oblíbené produkty do domácnosti a interiéru od všemožných výrobců a značek.

Bylo mi velkým potěšením sestavit si svůj wishlist z produktů, které jsou tu k mání. Mimo dobře známých značek a obchodů, jsem objevila i prodejce nové.  Dají se tu najít kousky v různých cenových relacích. Já se neupejpala:-), ale třeba i korkové svícny níže, nebo již dříve publikovaný domeček na kapesníky, jsou pro mě nádherné věci za přijatelnou sumu. Tady jen část:

 

favi3

 

Pokud vás zajímá více, můžete nakouknout sem.

A dnes naposledy možnost účasti v giveaway, během víkendu losuji, nebo naše Barunka, a zveřejním výherce.

Pěkný den.

podpis_V1

8 Comments

 1. Helena

  Moc gratuluji! krásné fotky, příjemné bydlení!
  Marcelko, měj hezké dny, Helena

 2. Kamča

  Dobrý den. Dnes jsem náhodou (přes favi) narazila na Váš blog. Moc se mi líbí a už se těším až bude chvilička a vrátím se sem a přečtu si všechny Vaše články. Stavíme s manželem domeček a hledám inspiraci a Váš popis interiéru tak jak se Vám líbí a co se snažíte skloubit přesně vystihuje moje představy. Chtěla bych hezkou moderní kuchyň (bílou s dřevěnou pracovní deskou) a zároveň hledám na bazaru nějaký starý odkládací stůl místo ostrůvku, který bych si i případně mohla sama zrenovovat. Snad se mé sny jednou stanou skutečností a pomůže mi k tomu Vás blog 😉 Děkuji a přeji hezký večer.

  • M.

   Kamoc, tak to me moc tesi, a moc Vam preju, at mate z bydleni radost a at si vse zaridite k Vasi radosti a spokojenosti:-). M.

 3. Marcelko, moc gratuluji. Nějak jsem si předtím nevšimla toho prokliku a teď jsem na tebe na Favi narazila. Máš to doma krásné a hezký výběr výrobků.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )