Dyzajnmarket září 2021

O víkendu se mi podařilo udělat si výlet do Prahy. Naznačovala jsem, že se chystám, ale v dané chvíli se mi skutečně moc nechtělo, spíše jsem nevěřila, že vyjedu. Nakonec se mi tam moc líbilo. Udělala jsem si kupu materiální radosti, obohatila šatník, zas mám na nějakou dobu vybráno. Musím ale uznat, že bych byla schopna utratit mnohem víc, protože nádherných a kvalitních věcí tam bylo moc.

První věcí je prstýnek z keramiky. Uznávám, že neosloví asi každého, můj manžel byl v šoku:-), já jsem nadšená.

U stejné paní jsem pořídila Barče malou myšku z keramiky. Bohužel si jméno prodávající nepamatuji.

Barče jsem vzala i sešit s jěžkem, který se jí ale nelíbil, ježci prý ne, hotovo. Neva, mně se líbí:-). Je z obchodu papirnici.com.

Objevem pro mě byla značka Lull ze Slovenska. “Dveře” se u nich netrhly, mají naprosto dokonalé, měkoučké a příjemné materiály. Upozornila mě na ně sestra, určitě se k nim vrátím časem i pro jiné kousky.

U značky ARTGI jsem zase objevila kalhoty, které jako by byly šité přímo na mě a to je co říct! Volné nohavice, v pase na gumu, s puky. Dokážu si je představit v elegantním i v takovém více casual stylu. Z těch jsem měla obří radost. Abych ladila, vybrala jsem si zde i minimalistické triko.

Sáhla jsem i po jednoduchém pásku z kůže od značky Mumray. Tam bych si také vybrala více věcí:-).

Na Instagramu jsem už nějakou dobu sledovala značku Mikela da Luka a toužila po jejich šatech, ale neriskla jsem si je objednat. Tady jsem je mohla vyzkoušet, mám ty v největší délce, a už se moc těším, až si je teď na podzim užiju. Toto byla jediná značka z těch, kde jsem nakoupila, kterou jsem znala.

Prodejců mýdel tam bylo několik, já nakonec vybrala toto.

Velikou radost jsem si udělala, byť jsem myslela, že se budu spíše dívat a žádná očekávání jsem neměla.

Ještě fotka s asistentem Mikym u focení a pro dnešek se s vámi rozloučím.

Účastníte se všemožných marketů lokálních tvůrců? Máte to rádi? Jaká je vaše oblíbená značka? Třeba mi taky dáte nějaký tip:-).

Hezký den.

6 Comments

  1. Helena Davidová

    Samé krásné kousky a parádně nafocené!
    Marcelko, měj příjemný den. Helena

    • M.

      Ze? Ja si take myslim, ze je moc pekny:-). V Pze toho je mraky:-), treba nekdy varzis:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )