DIY tácek v obýváku

Občas mě to popadne a vyrobím si další výrobky z Raysin prášku. Baví mě to, protože na výsledek čekáte jen pár minut, ani samotný proces tvorby není nijak náročný a k tomu je to variabilní, takže dnes pár fotek jednoho z tácků ve formě, kterou jsem tu asi ještě neprezentovala.

Mám za sebou další pracovní týden, jehož součástí byl adaptační kurz mých prváků v obci Libošovice. Počasí nám vyšlo skvěle, vrátili jsem se všichni v pořádku domů, ale náročné to bylo, to zase ano. Po návratu jsem usnula na dvě hodiny, což se mi odpoledne skutečně nestává. Jsem zvědavá, jaká ta třída nakonec bude, zatím jsme ve fázi poznávání.

Pracovních povinností mám nad hlavu, v prvním ročníku je vždy více práce se všemi dokumenty, k tomu začátek roku – vždy kupa práce, navíc chystáme nějaké projekty, rozuměj výlety a zájezdy, no musí si to sednout a zajet, tak snad brzy.

Hezký víkend všem.

Marcela

4 Comments

  1. Tácek je hezký, takový jiný, zajímavý! Věřím, že začátek šk. roku dá u prváků víc zabrat. Tak ať se daří! Hezké nedělní odpoledne! Hanka

  2. Helena Davidová

    Marcelko, dnes ráno se mi najednou zobrazilo asi 6 tvých příspěvků, proto u tebe trávím volné chvilky :o)
    Tácek je rozhodně zajímavý, ten prášek je pro mne novinka.
    Být pedagogem je hodně náročná práce, začátek školního roku dá prostě zabrat. Pevně věřím, že si všechno sedne. Moc ti to přeji.
    A zdravím, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )