Dekorace z hortenzií

Když jsem doma sama, obvykle nezahálím. Ani posledně tomu nebylo jinak. Využila jsem toho pravého momentu odkvétajících hortenzií, kdy květy už nejsou bílé ale spíš zelené, a vyzdobila si s nimi dům.

Tady jen tak v košíku:

A tady jako věneček nejdříve venku, poté v ložnici:

A ověřili jsme si, že nám po zahradě stále běhá ježek. Jeho předchozí bydliště jsme mu při zakládání louky na jaře museli zrušit – podesta pod bazénem, tak jsem doufala, že se uhnízdí jinde, a ono jo – v dřevníku. Ten chceme ale bourat příští rok. Chudák, nemá to s námi snadné.

Začal mi poslední volný týden. Nějaké plány ještě mám, tak snad to vyjde.

Hezké dny.

6 Comments

 1. Dáša F.

  Marcel, krásně dekoruješ. Mně květy hortenzie zhnědly, ale mám ji první rok, tak doufám, že příští léta budu moct květy také zpracovat. Na věnečku vypadají nádherně.
  Přeji fajn týden. D.

  • M.

   Idealni je je otrhat, kdyz jsou zelene nebo minimalne hnede listky, urcite to priste vyjde, dekuji a hezky vecer, Daso. M.

 2. Marcelko, ten věneček je moc pěkný. A ježkovi přeju, ať si po zbourání dřevníku najde jiné příhodné útočiště 🙂

 3. Marcelko, hortenzie jsou nádherné. živé nebo suché. Mám v ložnici z těch suchých květů věnec, už dlouho a pořád mě těší! Vykouzlila si krásné dekorace!
  Moc hezké fotky ježka – taky jsem ráda, že ho na zahradě máme.
  Přeji příjemné poslední volné dny. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )