Další kousek přírody u nás doma

Sportovní víkend se nakonec nekonal. Já jsem to vzdala, protože jsem se den předem od manžela dověděla, že jde o turnaj sponzorovaný, pořádaný tělovýchovnou jednotou. Neměla jsem odvahu se tam vydat bez znalostí pravidel nebo osobních zkušeností daných sportů. Předtím jsem si myslela, že se jen parta lidí dohodla si zahrát tyhle sporty jako turnaj dvojic. Tak třeba někdy příště:-).

Víkend bez dětí jsme tedy patřičně využili.

Doma jsem zase hýbala s věcmi, dokonce došlo i na okna a dětské oblečení, které mám z poloviny probrané. Na zahradě jsme si dali kafíčko a také ořezali poslední stromy a keře. Zahrada je už téměř připravená na jaro. Kdyby mě nebolely tak ruce po cvičení, asi bych zvládla i ten záhon jahod, co ještě musím probrat. Ale to počká:-).

Dnes tu mám obrázky další větve, kterou jsem si ze zahrady dala domů. Je ze stromu Paulownie. Tento strom je čahoun a roste dost rychle. Větve směrem k sousedům jsme raději odřízli. Ale mně bylo líto takové kousky vyhodit. Netrvalo dlouho a místo jsem jim našla. Jedna je venku a druhá v interiéru. Zatím jen s kroužky, zřejmě ještě projde velikonočním “stajlingem”, a možná se bude i stěhovat. Kdo ví? Já už to tak prostě mám a doma si zvykli:-).

 

 

 

A ještě tu mám nový recept na kokosovou buchtu. Mně chutnal moc, ale protože jsem byla v rodině jediná, možná kvůli úpravě – méně cukru a více špaldové mouky:-), už ho zřejmě dělat nebudu. Ale ten kokosový vršek nemá chybu, tedy podle mě. Nápad je od Ilonky, najdete u ní i recept kuk. Hrozně rychlý recept.

 

 

 

 

 

Mějte fajn den.

6 Comments

 1. Dobré ráno Marci. Myslím, že sport jsi měla, ale na zahrádce a to se taky počítá. Snad se mi dnes podaří “ulovit” taky nějakou větvičku. Hezký den D.

  • M.

   Dani, tak snad jsi si tu svoji vetvicku uz ulovila a dela ti doma paradu. A pravda, na zahrade si clovek slusne zacvici:-). Pekny den a dekuji:-). M.

 2. Helena

  I já si myslím, že tě tělo ze zahrady a oken možná bolelo víc, než ze sportu :o)
  Tu zahradu závidím, ještě jsem se tam nedostala…
  Marcelko, měj hezký den. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )