Crumble…

letošní první. Dělala jsem již vloni, letos jsem se k němu dostala až teď. Dovezla jsem si rybíz od rodičů a pustila se do něj podle tohoto receptu kuk a trošku upravila podle sebe kuk. Nedala jsem cukr ani sirup.

Sušená dekorace na stole je len. Ten jsem si dovezla z výletu v Ostré.

 

 

 

 

 

Mějte hezké odpoledne.

18 Comments

 1. Jé cruble bych si dala :-). Budu si na to muset koupít nějaké vhodné ovoce. A koukala jsem na ty mističky – vypadají na první pohlee jako papírové košíčky, ale předpokládám, že je to porcelán. Ty dřevěné lžicky máš jen jako dekoraci (nafocení už ani nechválím, protože ty jiné než pěkné fotky nemáš ;-)) nebo jste to jimi fakt jedli ?(já totiž dřevo dávám do pusy nerada, tak mne zajímá, jak to mají jiní)
  Hezký večer

  • M.

   Stano, dekuji moc zas a znova:-). Doporucuji kyselejsi ovoce, pokud vyhovuje, ale klidne i jablka, svestky, v podstate cokoliv. Lzickami jsem zatím nejedla, tyto mam spis na foceni, ale mam jinou drevenou, uz tu na blogu take byla, a tu skutecne pouzivam,mne to vadi méně nez třeba představa hliniku:-). Pekny vecer. M.

 2. Marcelka z 5 komentarov v tvojom blogu, odide snaď len jeden, každý ktorý napíšem znova je kratší a kratší, neviem čo to je, ale zápasím s týmto len na tvojom blogu. Niekde robím určite chybu. Tak ešte raz, prenádherné fotky, a čo povedať vyzerá to veľmi chutne. Krasne leto.

  • M.

   Zitu, vim, psala jsi to jiz drive, bohužel ja vůbec netusim, kde je chyba:-(. Dekuji moc za trpelivost a slova chvaly. M.

 3. Brutnikita

  Vypadá to skvěle a určitě to bude i skvěle chutnat. Jelikož máme teď hodně rybízu (a klasická bublanina se nám už přejedla), určitě vyzkouším. Ale mám jen 2 misky!? 😀 Co teď? Asi to nejde udělat na plechu na muffiny a do papírových košíčků, že?
  Lucie

  • M.

   Dekuji, ja to dělala i do mensi zapékací misy a nabirala pak po koskach, není tak pohodlne jako misticky, ale jde to. Nedrzi to ale moc pevne, ty kosicky by se zrejme borily. Tak hodne zdaru:-). M.

 4. Jojo, fotky nádherné. S rybízem jsem crumble ještě nejedla, ujíždím na borůvkovém nebo malinovém :-)) Krásné dny D.

 5. Helena

  Bleskový, letní a super oblíbený dezert. Drobenky si dělám víc, uložím do mrazáku a pak už to je jen chvilička…
  Marcelko, měj hezké dny, Helena

 6. Veronika P.

  Nádherně nafoceno opět. To mě vždycky naláká něco dobrého si upéct (nebo aspoň uvařit to kafe :-D). Mám podobný problém s dřevěnými lžičkami jako Stáňa ;-), ale na fotkách vypadají skvěle.
  V.

  • M.

   Dekuji, Verco, ja s tim drevem ne, ale každý mame něco – mne hodne vadi takove ty kameninove/hlinene talire a ten zvuk priboru o ne, brrr. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )