Červencový obývák

Nějakou dobu tu nebyl. On totiž většinu času není ve stavu být focen, byť to tak z fotek samozřejmě nevypadá:-). Teď je tochu více prostoru na chvilku uklidit a odložit zapomenuté papírky, skleničky, hračky a narovnat polštáře do řádku.

Na stůl jsem dala vytvořenou dekoraci z minulého článku. Jinak se tu toho v poslední době moc nezměnilo:-). Přiznávám, že v tuto chvíli ani nepředpokládám, že by tomu v blízké budoucnosti mělo být jinak. Teď se soustředíme na zahradu, kde máme jisté plány, něco je už hotovo, ale zatím nenafoceno. Nebojte, určitě se pochlubím:-). Asi to nebude hned, protože nás čekají nějaký výlety.

A teď zpět k obýváku:

Přeju všem hezké dny, ať už jste na dovolené nebo doma, nebo v práci.

4 Comments

 1. Ráda k Tobě do obýváku nakukuji! Ohledně kocourka ještě neházejte flintu do žita. Kocour od syna také před nějakým rokem zmizel a skoro po 2 měsících se vrátil. A od tédoby se už držel doma. Hezké letní dny! Hanka

  • M.

   Děkuji moc, Hani. Ano, i jiní mi říkali, že to může trvat déle, než se kocourek navrátí. Já tvrdím, že se třeba vrátí, až si pořídíme koťátko a pak budeme mít kočky 4, to už je dost:-))). M.

 2. Moc hezké. Náš obývák doma vypadá jak po boji – v pátek jsme narychlo balili na chalupu, v neděli večer se vrátili (oba jsme museli nutně do práce) a v pondělí odpoledne zas hned odjížděli. Akorát vyžehlit a nacpat pračku novou várkou prádla jsem stihla… Jinak to tam je, jak nám co kde vypadlo z ruky :(. Ale to budu řešit až příští týden, teď užívám chalupu.
  Hezké letní dny

  • M.

   Stáňo, i u nás vypadá skoro neustále jako po boji:-))), proto tu tak dlouho nebyl. Mám teď víc prostoru, tak to někdy vyjde, ale jen na chvíli:-). Krásný pobyt na chalupě!!! M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )