Biano křeslo

Biano mi nabídlo zúčastnit se soutěže o křeslo. Hlavní roli v ní hraje právě ono vysněné křeslo a já se rozhodla ho doplnit o velmi potřebné nezbytnosti:-). A tak vznikla koláž níže.

Vybrala jsem hnědé relaxační křeslo z kůže a navíc v barvě, která se v poslední době objevuje v našem interiéru častěji a častěji. Tím pádem by k nám výborně zapadlo. Jeho předností je nejen nadčasový design, ale pro mě i možnost ho jednoduše přenést, kam je třeba. A kdo mě zná, ví, že věcmi se u nás hýbe často:-). Navíc již v názvu má přídavné jméno “relaxační” a to samo o sobě zní lákavě.

Jako doplňky jsem si vybrala zboží z různých kategorií na stránkách bonami.cz tak, aby vzniklo příjemné místo ke čtení, odpočinku nebo třeba pohodlné zákoutí, kde bych s radostí vymýšlela náměty na další články.

Určitě bych pod nohy položila koberec Universal Cheroky Line a někde poblíž deku House Nordic Cort v šedé barvě. V podvečer bych svítila lampou Markslöjd Carrie. Má bolavá bedra by jistil polštář, např. tento značky WeLoveBeds. Další nutností je odkládací stolek, sáhla jsem po minimalistickém tvaru značky YAMAZAKI, kam bych postavila svícen nebo lucernu, něco k pití nebo třeba květináč s kytkou. Myslím, že tady by se odpočívalo báječně. Tedy alespoň mně:-).

A dětem bych pořídila hračky pro rozptýlení, aby mě u toho rozjímání alespoň chvilku nerušily. Pro syna koumáka hlavolam a pro Barču tenhle roztomilý bublifuk:-).

A co vy? Máte doma svůj vysněný čtecí koutek nebo křeslo?

Mějte se hezky.

6 Comments

 1. Vidíš, mne by hnědá do vašeho interiéru nenapadla – mám ho zafixovaný jako bílo-šedo-černý :). Křeslo je opravdu nadčasové.
  Já čtu nejvíc v posteli, ale mám i křeslo (Poang z Ikea s hnědým koženým čalouněním)
  Hezké dny

  • M.

   Prave ze se mi sem vkrada pomalu takova rezava/hneda barva:-), cim to je, nevim. Myslim, ze tahle Ikea kresla jsou velmi oblibena. Hezky den. Stano. M.

 2. Moc hezký výběr, Marcelko!
  Ušák pro manžela jsem objednávali na začátku března, z pochopitelných důvodu se dodávka zpozdila, ale už je na místě a muž je spokojený! Víc než na čtení ho asi využívá na práci – PC na kolenou… Já si v poslední době chodím číst do pokoje k Terce, je tam takové kanapátko…
  Měj hezký den, Helena

  • M.

   Kanapatko zni take dobre:-), a usak to je klasika, proste je hodne pohodlny, to je fakt. Je fajn mit to sve misto:-). Hezky den, Helenko. M.

 3. Marcel, tento příspěvek mi nějak utekl. Vybrala jsi krásné kousky, které by se k vám skvěle hodily. Držím pěsti v soutěži.
  Měj prima dny. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )