Artyčok

Jsou věci, které se mi líbí na pohled a lákají mě, ani ne tak k jídlu, jako třeba v případě artyčoku, ale jako objekt k focení. Podobně to mám třeba i s granátovým jablkem. Když jsem artyčok zahlédla na Košíku, šel na nákupní seznam.

Hrozně se mi líbí, nevím, ze které strany víc:-). Nebudu ho jíst, budu ho mít jako dekoraci:-), to jsem věděla od počátku.

Fotit v těchto dnech je složité, veliká tma, pozdějsí příchody domů. No není to ideální, ale nemohla jsem vydržet a cvakla ho.

Dorazila i hlavní kontrolorka:-):

A co vy a artyčok? Už jste ho jedli? Pokud ano, upřímně by mě zajímalo, jak chutná:-).

Hezký den.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Souhlasím, artyčok je nesmírně fotogenická rostlina. Sam jsem ho jedla jen naložený jako předkrm, Terka s ním má celkem zkušenosti z Anglie a USA. Ale pravila, že to žádná pecka není :o)
  Měj pohodový den, Marcelko. Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, no ja bych i rada ochutnala, ale do upravy se sama bojim poustet, nekdo jeho chut i chvalil, kazdopadne tento zustane jako dekorace:-). M.

 2. S fotkami je to teď trochu děs (dneska to není na focení ani v poledne;-)). Artyčok je opravdu dekorativní – na fotkách vypadá moc pěkně.
  Hezký víkend

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )