Adventní svícen 2021

Zdravím vás po první adventní neděli, včera jsem to již nestihla, ale v plánu jsem to původně měla.

Jako asi u mnohých z vás i u nás se dům zahalil do vánočního hávu. Makala jsem na tom celý víkend. Děti odjely s manželem k babičce, já tak měla čas a prostor. Zabalila jsem vánoční dárky, protože utajit to před Barčou je s vyšším věkem složitější a složitější. Já ale chci, aby to vydrželo co nejdéle. Možná jsou to její poslední Vánoce s Jěžíškem.

Dnes vám ukážu adventní svícen. Je jednoduchý, zlatý, trošku dozdobený jmelím a eukalyptem. Pořadí svíček jsem vyznačila bobulkami cannely.

U focení se mi do hledáčku zapletl Miky. Kočky trápily o víkendu střevní potíže poté, co jsem jim dala jinou kaspičku, než jsou zvyklé. Minnie tak spíše ležela, Miky to zvládl lépe, proto jsem zachytila jen jeho. On je vůbec více přítulný, méně plachý, prostě model:-).

Včera jsem po dlouhé době šla na kruhový trénink. Chtěla jsem si ověřit, zda to zvládnu a zvládla! Považuji se tedy za zdravou:-).

Užívejte adventní čas ve zdraví.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Krásně nadekorováno, ostatně jako vždy, Marcelko!
  Můžu jen závidět ten víkend o samotě, tak jdou tyhle práce přece jen nejlépe.
  Kouzelné kočíčí fotky!
  Měj pohodové dny, Helena

 2. Marcelo, tvůj svícen se mi moc líbí – je jemný, nepřezdobený, takový něžný. A fotka Mikiho s otevřenou tlamičkou se ti fakt povedla. Moc pěkná momentka.
  Hezké podzimní dny

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )