Změny v pokoji Barunky – přípravy

Už jsem tu zmínila, že se chystám na drobné úpravy v pokoji dcery. Dnes vám trochu naznačím, co jsem ještě pořídila a přístě snad už i větší záběry.

Barunky pokoj není jen o značkových a dyzajnových hračkách, trochu bohužel, na druhé straně tomu moc dobře rozumím. Děti volí hračky jinak, podle jiných kritérií, jsou více ovlivnitelní reklamou a letáky, neřeší, jakou stopu po sobě zanechají věci plastové oproti těm dřevěným apod. I když by je rodič měl vést a ukazovat tu správnou cestu, o což se snažím i já, postupně, povídáním, jsem i takový rodič, který dětem koupí hlavně to, co si přejí ony. Ne vše, ale LOL panenek a PET SHOPáků máme třeba plno:-), i jiných pokladů. Vyvažuji to pak např. hezkými knížkami nebo již dříve zmíněnými hračkami značky Maileg, které, věřím, se Barče budou líbit i za 30 let:-). Tím chci jednoduše říct, že její pokoj hraje barvami, na mě až moc, takže jsem se rozhodla je trochu maskovat. Vybrala jsem si k tomu tyhle úložné krabice.

Na stůl jsem vzala ještě tuhle podložku, ladí a je i praktická.

V pokoji přibude i dekorace na zeď. Baru není úplně tvořílek, malování ji stále nebaví. Je to už nějakou dobu, co si vyrobila několik obrázků mandal spirografem, oblepila jimi každou zeď, od té doby nic nového nepřibylo:-).

tyhle obrázky jsou jen inspirativní, i když o nich řeč ještě bude, nebojte, ale nechtěla jsem zcela odkrýt, co přesně vybrala Baru:-), tušit byste ale mohli:-)

To, po čem jsem toužila nejvíc, byl veliký koberec. Chyběl nám na kuse podlahové plochy. Koukala jsem, vymýšlela jaký a kde koupit. Baru ráda zalézá do růžků a zákoutí, kde si hraje, hlavně s domečkem, jenže tam, pokud zrovna nemáte celoplošňák, koberec obvykle končí a u nás zejména v zimním období bývá v horních pokojích chladněji. A pak přišla nabídka z Bonami a já vybírala koberec tam. Hledalala jsem v kolekci chundelatých tady. Starý se posunul pod psací stůl, při distanční výuce si Baru stěžovala, že jí je tam zima, bodejť by ne, když se obyvkle zahalila do županu a seděla u PC ještě v pyžamu, ale já mívám problém podobný, a to se převlékám hned po ránu:-). Tak takový malý sneak peek, jaký koberec jsem asi vybrala já:-).

Vím, trochu vás napínám, ale určitě se brzy pochlubím, jak to vše zapadlo dohromady.

Mějte fajn víkend.

6 Comments

 1. Moc pěkné doplňky. Těším se na další fotky. Já dceři objednávala k narozeninám židli k toaletnímu stolku, tak jsem zvědavá až dorazí. Pěkný zbytek neděle přeju.

 2. Marcelko, ty béžové krabice s puntíky vypadají skvěle. A líbí se mi i deteil koberce. Jsem zvědavá na výsledek.

  • M.

   Stano, dekuji, zase abys nemela ocekavani az prilis velika:-D. Magazinovy pokojik Baru nema:-). M.

  • M.

   Dekuji, ty detske pokoje jsou pro me nejslozitejsi, mnoho hracek, veci, moc me to neba:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )