Změna na zdi

S příchodem podzimu bylo třeba vyměnit koláž na zdi. Přece jen léto je nenávratně pryč. I když jen na pár měsíců:-).

Takže toto

dsc_0275

jsem nahradila tímto:

dsc_0277

Obraz jsem doma již měla, dokonce i větší – bílý, ten by se mi tu líbil více, jenže už překrýval vypínače, což je trochu nepraktické, i když by zeď vypadala lépe.

Jen jsem připevnila pár šišek a větviček šípků pro autentičtější podzimní nádech. V plánu jsem měla něco jiného, ale to bych se musela dostat do Ikea, kam to určitě ještě pár dní nevyjde. Takže zatím takto:

dsc_0283

 

dsc_0285

 

dsc_0278

 

dsc_0282

Krásný den.

podpis_V1

 

14 Comments

 1. Máš to hezké i bez Ikea. I když chápu, že tam potřebuješ :-)). Máme taky jenom “lehkou” podzimní výzdobu 🙂 Tak krásný podzimní den D.

  • M.

   Dekuji, zu si zacinam rikat, ze to, co ma na me pockat, pocka, nebo naopak, protoze na Cernem M. Maji vyprodano:-(. Uvidime. Hezky den. M.

  • M.

   Dekuji, ne, toto jsou obycejne dubove latky z hobby marketu, za par kacek, provrtane a vzadu prispendlene;-). M.

 2. Iva

  Opět se musím opakovat – krásné, vtipné, efektivní a elegantní. Do pokoje krásně zapadá, za mě jednička s hvězdičkou, i.

 3. Taky se mi to líbí. Zajímavý nápad. U nás skončila podzimní výzdoba zatím vazičkou s větvičkami hlohu a nějakým javorovými nažkami…

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )