Ze zahrady…

Konečně jsem si utrhla první větvičky šeříku. Nechala jsem je venku – na stolku na pódiu. Přidala jsem ještě pár větviček tamaryšku. Pro mě je to nádhera, která ale nevydrží dlouho a brzy vadne. Naštěstí kousek od pódia máme dva keře šeříku a můžu se tak kochat jimi.

DSC_0721_1

 

DSC_0718_1

 

Pokud se podíváme na opačnou stranu z pódia, uvidíme další strom, který vás zaujme svými barvami –Acer pseudoplatanus “BRILLIANTISSIMUM” – javor klen. Barva listů bývá popisována jako “krevetově růžová”. Tuto fázi jsem bohužel nezaznamenala foťákem:-(. Postupně žloutnou, až nakonec zezelenají. Jde o menší stromek, takže se hodí i do menších zahrad.  Pro nás naprosto jedinečný.

DSC_0702_2

 

DSC_0705_2

A jaký je váš oblíbený strom? Já bych asi nedokázala jmenovat jen jeden:-).

Mějte se fajn.

podpis_V1

 

7 Comments

  1. Anonymous

    Vůbec nejsem znalec stromů, takže jsem ráda, že se seznamuji aspoň takto u Tebe. I tak mám hodně ráda lípu a šeřík 🙂 asi proto, že je mám spojené s babičkami. S jednou jsme trhaly květy lípy a od druhé jsme si nosily šeřík domů do vázy 🙂

  2. Helena

    Krásné fotky, tak hřejivé, když se podívám ven…
    Hezkou neděli, Marcelko! Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )