Ze zahrady…

Tak dnes tedy pár zahradních fotek. Zahradníci ví, kolik práce na jaře je. Ono vlastně po celou sezónu, ale to jaro je asi nejnáročnější. To se nám ale po zásluze odmění. Kochám se každým dnem, zahrada září barvami a sluníčko to ještě umocňuje.

Opět jsem natřela naše pódium. Nábytek ještě doladíme. Budeme muset udělat nový stolek, protože paleta už dosluhuje, ale i tak si tam vegetíme ve stínu stromů, je-li veliké teplo, nebo se naopak vyhříváme na sluníčko, máme-li tepla méně. Jen tak dál, jaro!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Užijte si hezký večer a zítra přivítejte květen třeba pod rozkvetlou třešní, najde-li takovou:-). My asi ne.

Pěkné odpoledne.

12 Comments

 1. Hezké fotky ze zahrady. Mne čeká naše chalupářská zahrada příští víkend – teď jsme nikam nejeli, protože manžela skolila nějaká viróza. Rozkvetlu třešeň tady v Praze už taky asi nenajdeme – všechny jsou už odkvetlé (na chalupě by šance byla, tam je vše opožděné)
  Hezký volný den

 2. Helena

  Na takové zahradě by bylo hřích nebýt! Nádhera, Marcelko!
  Přeji hezký večer, Helena

 3. Chybí mi popisky u fotek, abych hned věděla, co do té naší zahrady chci. Třeba ten keřík nad srdcovkou, ten co vypadá jako perský šeřík nebo vax, ale vax prý není mrazuvzdorný, takže Marci, co to je?
  Už si balím oblíbený hrnek a jedu k vám na kafe 🙂

  • M.

   Marti, prijed/te, az pojedes kolem MB, dej vedet:-). Zklamu te, sama jsem premyslela, jaky to ker jsem vloni zasadila, moc se mi libi:-). Nenasla jsem listek u nej, jmeno nepamatuji, tak promin. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )