Zdravím vás…

v prvním májovém týdnu.

O víkendu jsem opět zvládla spoustu věcí. Zašla jsem si zacvičit na pár hodin, navštívila jsem výstavu, strávila nějaký čas s rodinou sestry, účastnila se vesnických čarodějnic a dokonce i ten polibek pod rozkvetlým stromem jsme stihli. Jen stále doufám, že teplejší počasí vydrží, protože zahrada už nutně potřebuje moje ruce.

Dnes mám pro vás malé betonové tvoření. Vajíčka na větvi už bylo nutné vyměnit za něco jiného, tak jsem zkusila z formiček na cukroví udělat betonové ozdoby. Některé popraskaly, já je začistila a vznikly tvary úplně jiné, vlastně originální. Dozdobila jsem je dřevěnými korálky a zavěsila.

 

 

 

 

 

Ještě jsem chtěla všem, co se hlásí do naší tvořivé akce, moc poděkovat. Sama jsem napjatá, komu budu dělat radost a zda se alespoň trochu trefím do vkusu:-). Mnohé z vás vlastně neznám, nevím, co tvoříte, takže to bude veliké překvapení:-). A ty já ráda:-).

Krásné májové dny všem.

16 Comments

  1. Marcel, větev je nádherná sama o sobě a s výzdobou je perfektní. I betonové tvary jsou moc hezké. Jako celek to působí dokonale.
    Přeji krásné dny.

  2. Marci, betonové ozdůbky jsem obdivovala už na IG, jsou moc milé. I celé zákoutí. Když čtu, co jsi všechno o víkendu stihla, tak přemýšlím, co jsme stihli my a kromě pondělí ani nevím :-)) Hezké dny D.

    • M.

      Dekuji, Dani, poslední dobou se toho kolem me deje nejak vic, ale telo uz mi dalo jasny signal: uber! Tak uvidíme:-). Hezky vecer. M.

  3. Te vasi tvorive akci moc fandim! Jsem zvedava na foto. Ja momentalne nemam kapacitu, ale treba se akce osvedci a ja se zapojim do dalsiho kola 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )