Zabydluji zahradu

I když je kolem našeho domu v tuto chvíli dost věcí, které tam normálně být nemají a vlastně jsme tak trochu na stavbě díky pracím na pergole, snažím se zvelebit alespoň nějaký kousek zahrady.

Tím vhodným místem je pódium, kam jsem přesunula pár květináčů a konečně taky natřela futon/sedačku. Vyměníme paletový stolek za nový kousek a bude tak nějak hotovo. Letos jsem nekupovala tolik letniček, možná na ně dojde, až budu dolaďovat hotovou terasu, ale tady zkouším jiřinky v květináči. Pro mě je to premiéra, uvidíme, jak to dopadne, zatím se jim daří dobře.

V okolí pódia je dost zeleně i květů a hlavně vzrostlé stromy, které od určité denní doby poskytují ten nejlepší stín v horkém počasí posledních dnů.

Fotek je hodně, takže pokud vás téma zahrada nezajímá, raději to přeskočte:-).

osázených truhlíků moc nemám
pustoryl…falešný jasmín
mák, který nakonec skončil poblíž nově budované terasy

Užijte si prima víkend.

10 Comments

 1. Helena

  Marcelko, krásně zabydleno! Máš úžasnou růži a ten truhlík s travinami se mi líbil už loni. Vypadá fakt skvěle.
  Přeji hezkou neděli, Helena

  • M.

   Dekuji moc, Helenko, truhlik je letos opravdu hezky zatravneny, vloni trochu stradal, tak uvidíme:-). Hezkou nedeli. M.

 2. Marcelko, máš krásné posezení v zahradě a hlavně ve stínu. :o) Nádherná podívaná. Truhlík s travinami je moc hezký a vše je skvěle kompozičně sladěné. Tam kávička musí chutnat. :o)
  Přeji fajn neděli. D.

  • M.

   Daso, dekuji moc. No zatím tam tech kavicek moc nebylo, mame kolem ted pekny kalup, seslo se nam toho moc, prijemne i uzitecne, ale vim, ze na ne dojde:-). Peknou nedeli. M.

 3. Máš to moc pěkné (snažila jsem se to napsat už včera z noťasu, ale nějak to nefungovalo, tak uvidíme, jestli tentokrát..)
  hezký den

 4. Tematika záhrady ma zujme vždy, takže fotky som si s radosťou prezrela. Tá stromčeková ruža je bezkonkurenčná.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )