Zabydlujeme se venku

Slunečné dny posledního víkendu jsme využili k práci na zahradě.  U té příležitosti jsem začala zabydlovat “pódium”.

Je to v podstatě terasa mezi rostlinami. Vloni se nám podařilo přidělat prkna a plnohodnotně ji využívat po celou sezónu.

Je to místo, kam většinu dne svítí sluníčko, na rozdíl od terasy, kde je dopoledne stín. V létě jej obklopují keře a stromy. Ty pak vrhají v horkých dnech příjemný stín. Je to prostě fajn místo na odpočívání nebo třeba kafíčko  na čerstvém vzduchu.

Zatím jsme jen vyndali rozkládací gauč z Ikea, teď už v nabídce není. Myslím, že se jmenoval Futon. Nebyl určený na venkovní použití, proto jsme ho natřeli bílou barvou, stejně jako paletu, která slouží jako stolek.

Na stolek jsem dala jen pár modrých květin a kus vinné révy. Tu jsem si dovezla z Německa. Těším se, až keře kolem budou olistěné a budou kvést, stejně tak na letničky, které pak na pódium umístím, přibude ještě plastové křesílko Ikea a nějaké lucerny. Ale i v tomto “úsporném” režimu je místo funkční a pro nás příjemné.

Omlouvám se předem, fotek je moc, bylo těžké je vybrat:-).

DSC_0286

 

DSC_0299

 

DSC_0320

 

DSC_0297

 

DSC_0295

 

DSC_0291

 

DSC_0289

 

DSC_0288

 

DSC_0287

Mějte krásné dny.

podpis_V1

12 Comments

  1. Helena

    Kdo by nechtěla na vašem pódiu spočinout… Nádhera!
    Marcelko, dodatečně všechno nej k narozeninám!
    Hezký večer, Helena

  2. V dobrém závidím. Mně tohle moc chybí, přírodní stín a vzduch od keřů nebo stromů je úplně nej 🙂 Máte to moc krásné, svěží …

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )