Z podzimní terasy

…a pódia, trošku i z domu. Jak jsem slíbila, činím. Dnes tedy pár fotek podzimích rostlinek hlavně v truhlících a květináčích. Letos jsem toho nepořizovala tolik, ale pro tu podzimní atmosféru na terase i pódiu to stačí. Ke květinám jsem přidala ještě pár okrasných dýní a hotovo. Mimochodem jsem je koupila v Tescu v online nákupu, kolem 16 Kč/ks, ale je to už pár dní.

tenhle členitý květník jsem si vybrala v rámci spolupráce s obchodem Arture/ Art&Nature, kdysi jsem tu o tom psala…tu strukturu miluju, je venku pod střechou, původně tam měl být olivovník, dokonce i byl, ale když jsem si ho na jaře pochválila, jak mi hezky zimu přežil, po přesazení uschnul, v létě tam byly letničky, teď tedy chryzantéma…
detaily…
kdo by řekl, že tento vřes je téměř suchý:-)…
jméno téhle rostlinky si nepamatuji…

A tady ještě něco málo z pódia, našeho zadního posezení…

vřes jsem si dala i domů…

A pokud jste to vydrželi až sem, gratuluji:-).

Hezký den.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, pokochala jsem se tou podzimní nádhernou! Krásné detaily, vkusně osázeno, opravdu hezké podívání. Ty oranžové kuličky mám, je to okrasný lilek. Zralý plod má semínka, dobře se množí.
  Měj hezký podvečer, Helena

  • M.

   Dekuji moc, Helenko, ardo se stalo, a ano, lilek, ja si nemohla vzpomenout:-). Pekny dne. M.

 2. Marcelko, krásné fotky s podzimní atmosférou. Vřes jsem koupila minulý týden na chalupu, pak jsme nikam nejeli, protože manžel měl bolavá záda, a tento týden jsem ho pro změnu zapomněla doma. U nsá zatím žádný vřes v květináči nepřežil – ani doma ani na balkóně, tak jsem chtěla zkusit chalupu, ale nevím, jestli mi tu při mé zapomnětlivosti nakonec nezůstane.
  Jo a ten ddřevěný květináč je nádherný a přijde mi, že chryzantémy do něj pasují moc pěkně.

  • M.

   Stani, dekuji moc. Vresy mi doma take dlouho nevydrzi, ale je pravda, ze casto ani venku, i kdyz nektere pusobi vcelku pekne i suche, viz ten muj vinovy:-). Hezky den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )