Z naší loučky a zahrady

Věřím, že si užíváte tyhle úžasné dny plné sluníčka. Za mě nemají chybu.

Kochám se zahradou, užívám si to teplo.

Dnes pár fotek právě ze zahrady, pár květů, kousek naší menší louky. Máme takový ostrůvek lučního kvítí pod stromem. Právě tam kvetou kopretinky, je to příjemná podívaná.

O kousek dál je záhon všeho možného. Jsem ráda, že pryskyřníky, které jsem vloni do těchto míst vsadila, kvetou. Jde spíš o ojedinělé kvítky, ale věřím, že se časem rozšíří.

Některé rostlinky zatím ještě nevykvetly. Těším se na tyhle velké máky v takové jemně lososové barvě, pokud mě paměť neklame:-).

Ještě tu mám záběry kontryhelu a pro něj tak typických “perel” v podobě kapek deště. Je to nádherná podívaná.

A pár dalších kvítků…

Děti s manželem dnes prubly bazén, který dostaly ke dni dětí /děti, ne manžel:-) /. Nemohly se dočkat. Voda má 19 stupňů. Brrrrr. Já si počkám. A ráda:-).

Ještě vám dlužím výherkyni plakátu z Poster Store. Dcera vylosovala Janu, která komentovala na IG pod přezdívkou @ja_nina77. Obraz už letí k ní.

Pokud byste rádi nějaký plakát z tohoto obchodu, můžete i nadále využít slevový kód ve výši 35%: PN35.

A to je asi vše, co jsem dnes měla na jazyku:-). Jdu si lehnout na gauč. Musela jsem toto počasí využít k podvečernímu běhu. Teď už tedy pouze relax.

6 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko,úžasné fotky, a ten kontryhel, to je velká nádhera!
  Měj hezký večer, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, kontryhel mam rad i pro jeho kvety a celkovy vzhled, navic dlouho vydrzi ve vaze. M.

 2. Marcelko, fotky máš fakt krásné. Já jsem zvědavá, co nám na chalupě od minule povyrostlo a vykvetlo… Pivoňka už měla na květ, tak snad ta…
  Měj se fajn

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )