Z ložnice

Odkud jinud by měl být dnešní post než z ložnice, kde teď trávím většinu času, oddělená od rodiny co nejvíce to jde. Tak jsem si ten výhled trochu zkrášlila a konečně vystavila nový obrázek a taky donesla ze zahrady trochu jara v podobě větviček a čemeřice.

Skutečně věřím, že současná situace v sobě nese i mnoho pozitivního. Čas ukáže.

Držte/me se.

20 Comments

 1. Marcelko, prostředí na izolaci sis vykouzlila nádherné, a tak doufám, až to přečkáš v pohodě a ve zdraví!
  Drž se!
  Helena

 2. Anonymous

  My sme ako vždy všetci pohromade, traja autíci doma, muž môže pracovať z domu, o deti sa staráme ako predtým, psov a nás venčíme v lese a pri lese ako predtým. Milo je pokojný a nápomocný, zatiaľ všetko v pokoji, len najstarší syn je praktický lekár so službami na urgentnom prijme v hlavnej nemocnici v Bratislave a je vystavený najväčšiemu riziku, už bol v karanténe! Dorotka v Londýne je v poriadku a pošle nám rúšky.
  Drž sa a buďte v poriadku!

  • M.

   Alenko, dekuji moc, snažíme se a zatím to davame. Lekari jsou ted první na rane, to je pravda. Poodbne jako ostatní, co zustali v praci a pracuji s lidmi – prodavaci apod. Musime doufat, ze většina bude rozumna a bude se chovat tak, jak nam radi. Londyn na to jde sverazne. Take drzim pesti, at jste/jsme všichni v poradku. M.

   • Anonymous

    Len Jerguš príma v službe aj nakazených, sme v Núdzovom stave a má to príkazom,
    hoci bol na to vyčlenený urgentný príjem na infekčno.

 3. Anonymous

  Hezká ložnička,přeji at to rychle utíká,taky jsem doma,musím,..obchod nám zavřeli…Pracuji co to dá,všechny resty doháním..ila

 4. Já jen doufám, že takhle ve své ložnici neskončím brzy já… nějak se nám to tu začíná v okolí množit…

 5. Hezké zákoutí – takové něžné. Tak ať ti ložnicová izolace utíká.
  V Praze to vypadá, že se život zastavil – a v práci je toho naopak hodně. Myslela jsem, že bude klidnější režim, ale opak je pravdou a já chodím z práce výrazně déle než bych si představovala…
  Pěkné dny

  • M.

   Dekjji, Stano, Verim, ze prochazte ted většími zmeny musí byt veliky rozdil a ze pracovat v této době je proste jine. Tak se drz!!! M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )