Z Barčiny oslavy…

Dnes mám pro vás pár fotek z oslavy Barčiných narozenin a velikou novinu!!! Začněme oslavou.

Na zahradě jsem ve stínu připravila posezení pro holky a trochu ho ozdobila závěsnými dekoracemi.

A taky jsme měli zlatý závěs! 🙂

Dort jsem již tradičně dělala sama, jako obvykle podle Lucky Nesto piškot, krém jsem trochu upravila: cukr, 2x šlehačka a a 1 x mascarpone, ušlehat vše dohromady. Mňam. Ozdobila jsem lyofilizovanými malinami nadrcenými nadrobno a pár jahodami, plameňák i číslo jsou kupované.

tahle fotka by asi nevyhrála “fotku roku”, ale ukazuje dort na řezu, na lepší focení během oslavy moc čas nebyl:-), je tam vrstva krému, marmelády, malin i borůvek, některé se opakují, no prostě za nás skvělý dort

Myslím, že si to holky užily, to je hlavní. Odpoledne uteklo jako voda. Nejvíce je bavily tetovačky, ty jsem vám ukázala minule, a koupání v bazénu, jak jinak:-).

No a tou nej novinou na závěr je, že naše kočička Micka se dnes dopoledne stala trojnásobnou maminkou. Zvládla to skvěle a vypadá to, že se koťata mají čile k světu. Určitě se tu jimi brzy pochlubím:-). Jedno si chceme nechat, ale které to bude, to se teprve uvidí. My máme každopádně o prázdninovou zábavu postaráno:-).

Hezké dny.

4 Comments

 1. Krásně nadekorovaná letní oslava, není nad to mít narozeniny v létě, což já nemám:-D ale děti jo, tak se s dětma taky vyřádí na zahradě, v bazénu i v rybníku:-) Užívejte krásné prázdninové dny.

  • M.

   Hani, dekuji, ano, my mame take letni deti, ja nai manzel letni naopka nejsme, je to velikka vyhoda, i kdyz nekdy nam zase z teplo tecou dorty:-). M.

 2. Helena Davidová

  Úžasně nachystaná oslava, a ten dort, ten fakt vypadá skvěle!
  Gratuluji ke koťátkům, užijete si asi hodně legrace.
  Marcelko, měj hezké dny, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, ano, legrace i starosti to urcite budou:-), kazdopadne to leto bude asi neobvykle a uplne jine:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )