Vzpruha z Bonami

Příznávám se, stále se nemůžu dostat do běžného blogového “módu”, není taková chuť ani k focení, ani k psaní. Vlastně ani nevím proč. Čekala jsem na nějakou motivaci, impulz, který mě vrátí do běžných kolejí a zdá se že přišel v podobě opakované spolupráce s Bonami. Tato vzpruha mi přistála v mailu přesně v den, kdy jsem to skutečně hodně potřebovala, nějakou radostnou zprávu, něco pozitivního. Jsou to radosti materiální, ale já v ten den brala cokoliv, to mi věřte. Jde vždy o jistý proces, který trvá pár dní, někdy týdnů, o to větší těšení to je:-). Opakovaně jsem si vybrala několik produktů, více produktů:-), a finální výběr nechala na Ivě z Bonami. Přijde mi pak balík, o kterém tuším, co by mohl skrývat, ale skutečný obsah uzřím až po rozbalení:-). Jo, takhle hezké si to s Bonami dělám…jako malé dítě:-). Milá překvapení mám ráda:-).

Stihla jsem nafotit zatím dvě věci, ze kterých jsem úplně nadšená, jak jinak:-). První je pléd a druhý difuzér.

Zelená bavlněná deka Tiseco Home Studio Waffle je prvním kouskem v balíku a říkám upřímně, jsem z ní naprosto unešená! Krásný bavlněný materiál s vaflovým vzorem a dokonalou zelenou barvou je pro mě ideální kombinace. Pro milovníky jiných barev je dostupná i v dalších odstínech šedé, béžové a hnědé.

Mám ráda, když to u nás doma voní. Teď s koťaty je to trochu složitější. Kočkolit je v permanentním využití a i když se snažíme, vůně je třeba:-). Londýnská značka Parks Candles London je zřejmě více proslavená svými svíčkami, ale vyrábí i difuzéry s pouze přírodními esenciálními oleji, a to se mi líbí. Sáhla jsem po vůni levandule, zeleného čaje a May Chang. Nádhera! Link zde. Vůni vnímám, zároveň není tak intenzivní, aby mi vadila.

V balíku byly i další dárečky, i ty vám dříve či později ukážu. A zároveň by ke mně měla doputovat časem i jedna větší věc. Budu trochu tajemná, ale nebojte, pochlubím se, protože to bude změna u nás doma veliká:-).

Přeju vám pohodové dny a snad i to babí léto, jak se patří.

4 Comments

  1. Helena Davidová

    Marcelko, ten pléd tedy je! To je nádhera! Vaflovou bavlnu mám moc ráda, ta měkkost je vidět i na fotkách!
    Přeji ti jen radostné dny, Helena

  2. Marcelko, pléd je fakt skvělý, líbí se mi vzor i barva. Hezké dny babího léta, které nás zřejmě čeká o víkendu.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )