Výměna s Martinou

Vy, co ke mně chodíte pravidelně, jste možná vyhlíželi, zda se neuskuteční další výměna, kterou jsme s Martinou z blogu Decór blanc již dříve pořádaly.

Přiznávám, napadlo nás to, ale nakonec jsme daly obě přednost předvánočnímu času s rodinou a přípravám domácnosti, pokud možno v klidu. Výměna je, ač se to možná úplně nezdá, poměrně časově náročná, taková ta agenda a organizace kolem toho.

Nakonec jsme se sobecky dohodly, že si uděláme radost samy:-). A dnes se podívejte, co mi přišlo od Marti. Beton, samozřejmě, a samozřejmě že jsem měla radost:-). Velikou. Černý totiž zatím nemám a moc se mi v jejím obchůdku i na blogu líbil.

Blíží se závěr roku a příchod toho dalšího a já myslím, že bude více času pustit se i do výměny v širším měřítku. Je vlastně jedno, zda k ní dojde na Vánoce, na jaře nebo v létě, co myslíte?

Hezký závěr roku.

19 Comments

 1. Helena

  Marcelko, kdysi jsem výměnu organizovala, dávám ti za pravdu!
  Dobře jste udělaly – krása!
  Moc zdravím, Helena

 2. Anonymous

  Jé Marcelko to mě moc mrzí. Stále jsem koukala, kdy zase výměnu vyhlásíte, také jsem se chtěla zúčastnit, ale chápu, že je to náročné. Určitě jak nějaká bude, ráda bych se jí účastnila, musí to být nádhera, čekat překvapení. Krásné sváteční dny Marcelko.

 3. Veronika P.

  Příznám se, že jsem taky pokukovala, zda výměnu vyhlásíte nebo ne. Ale zároveň jsem si říkala, že to asi letos nedám, asi bych do ní nakonec nešla, přestože jsem se předtím zúčastňovala moc ráda… Ono je to opravdu dost (nejen) časově náročné, obzvlášť pak pro vás, to je jasné ;-)… Ale šikovně jste to vyřešily 😉 a svícínek je moc hezký <3…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )